Par kādu nepatīkamu starpgadījumu Purvciemā, Rīgā, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Atgriežoties mājup no darba, kāda kundze kopā ar vīru mērojusi ceļu pa Dzelzavas ielu, apstājoties pie luksofora Stirnu ielā. Pēkšņi saņēmusi triecienu no aizmugures un attapusies zemē. Paceļot galvu, pamanīts Rīgas Pašvaldības policijas mikroautobuss.

Aculiecinieks stāsta, ka situācija varēja būt daudz ļaunāka, ja sieviete tiktu izstumta uz ielas pie luksofora sarkanās gaismas. Par laimi, neviens tobrīd nav braucis. Likumsargi palūkojušies uz sievieti, viņa pamājusi ar roku, pēc tam busiņš aizbraucis. ““Viņi te dzenāja vietējos klaidoņus. No šejienes viņi atpakaļgaitā braukuši ārā. Šoferis nepaskatījās, notrieca sievieti,” saka aculiecinieks.

Pēc tam sievietei sākusi sāpēt mugura, viņa aizvesta uz slimnīcu pārbaudēm, bet smagas traumas, par laimi, nav konstatētas. Incidentam ir pat vairāki aculiecinieki, notikuma vietā ieradās arī Valsts policija.

Pašvaldības policijā raidījumam apstiprināja, ka šādi notikumi patiesi risinājušies, notiek dienesta izmeklēšana. Visticamāk, kārtības sargam draud nepatikšanas par negadījuma vietas atstāšanu.

 

Iepriekšējais rakstsNacionālais teātris atvadās no Astrīdas Kairišas – VIDEO
Nākamais rakstsMediķi gan Rīgā, gan reģionos pēc vakcinēšanās saslimuši ar Covid-19