Ceturtdien, 6. aprīlī, plkst. 12.00 durvis vēris jauns Rimi Super veikals Rīgā, Valdlauču ielā 2. Jaunais veikals atrodas dzīvīgā lokācijā, kas ērta gan vietējiem iedzīvotajiem, gan autobraucējiem – blakus atrodas dzīvojamās ēkas, bērnudārzs, bankas filiāle, biznesa centrs un iela ar intensīvu satiksmi, kas savieno Dienvidu tiltu un Bauskas ielu ar A7 šoseju, tāpēc tas būs ērts pieturas punkts ikdienas gaitās.

Jaunais Rimi Super iekārtots mājīgās un gaišās telpās 741,9 kvadrātmetru platībā pēc jaunā SM  formāta koncepta, nodrošinot 34 jaunas darba vietas. Te pieejams kafijas aparāts, uz vietas ceptas smalkmaizītes, picas  un maize, kā arī uz vietas gatavoti suši un pokiji, sveramie un fasētie rieksti, dažādām diētām atbilstošs sortiments (piemēram, produkti ar samazinātu cukura daudzumu, bez glutēna un krāsvielām), dažādām pasaules virtuvēm raksturīgi produkti u.c.. Veikala sortimentā kopumā ir ap 7000 dažādu preču visās kategorijās, lai pircējiem nodrošinātu plašas izvēles iespējas ikdienā. Specializētais piedāvājums pieejams plauktos ar īpašu dizainu, lai pircēji varētu tos viegli pamanīt.

“Šis veikals tā atrašanās vietas dēļ ir ērta izvēle gan apkārtējo namu iedzīvotājiem, gan autobraucējiem, kuri izmanto šo nozīmīgo satiksmes mezglu savās ikdienas gaitās. Domājot par garāmbraucēju ērtībām, pie veikala izbūvēta autostāvvieta 35 automašīnām un drīzumā plānots uzstādīt elektroauto uzlādes stacijas. Ikvienam ir iespēja šeit iegādāties visu nepieciešamo pa ceļam uz darbu vai mājām un sagatavoties svētkiem – sortimentā pieejams viss, kas vajadzīgs ikdienai un īpašiem notikumiem,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Telpās izmantoti videi draudzīgi un energoefektīvi risinājumi ar LED apgaismojumu, un ar laiku paredzēts uz jumta izvietot saules baterijas. Pircēju ērtībām veikals ir aprīkots ar četrām pašapkalpošanās kasēm un iespēju iepirkties, skenējot cenu zīmes ar mobilo telefonu.

Veikala darbalaiks būs katru dienu plkst. 08.00–22.00.

Par Rimi Latvia

Rimi Latvia ir vadošais pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 130 dažādu formātu veikaliem visā Latvijā (Rimi Hyper, Rimi Super, Rimi Mini un Rimi Express).  Kopš 2019. gada darbību uzsācis arī Rimi e-veikals, nodrošinot ērtu produktu iegādi internetā un piegādi vairākos Latvijas reģionos. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 6500 darbinieku. Rimi misija ir atbalstīt veselīgas un videi draudzīgas izvēles, padarot katru dienu arvien labāku mūsu pircējiem. Rimi Latvia ir daļa no uzņēmuma Rimi Baltic, kas apvieno vairāk nekā 290 Rimi veikalu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Vairāk: https://www.rimi.lv/

Iepriekšējais rakstsNetradicionālas olas Lieldienu galdam
Nākamais rakstsSarkanais kāposts, kurkuma un citi dabas materiāli Lieldienu olu krāsošanai