28. martā pirmizrādi digitālos un analogos medijos un platformās, piedzīvos “Apvedceļa” un “Ufo grupas” kopdarbs – “Mīnuss viens”. Pēc ilgāka laika parādās jaunas ziņas par estrādes leģendu UFO

“ Mīļā, latviešu tauta! Sadarbībā ar vīriešu uzlabošanas kompāniju “Ludviķis XIV”, “Apvedceļš” un ‘’Ufo grupa” ar dziesmu “-1” aktualizē vīriešu veselības profilakses tēmu. Kurš no mums, veči,  regulāri mēra spiedienu, pārbauda holesterīnu, nodod analīzi? Par redzes higiēnu nemaz nerunāsim, dur kamēr ieskrien sienā. Tautas receptūra gana laba zināma- tā pati mellenīte, skatīties pilnā mēnesī un protams iedungot “-1”. “-1” tad arī ir tas produkts, kas sadarbībā ar vīriešu uzlabošanas kompāniju “Ludviķis XIV”, vismaz uz 3 minūtēm 15 sekundēm atgādinās- kungi, esam atbildīgi, nosvērti un tad arī laimīte būs sētā!“ norāda “Apvedceļa” līderis Jānis Krūmiņš.

“ Man bija liels gods un pārsteigums saņemt leģendārā Apvedceļa piedāvājumu sadarboties un kopīgi radīt. Tēma ir aktuāla un brīžiem miglaina, bet mēs godam tikām galā, mums šķiet, ka sanāca, skan labi, mums patīk un noteikti patiks klausītājiem, un kas svarīgi – mūsu kopdarbu – hitu bez problēmām varēs lietot arī tie, kam ir mīnuss viens! Ceru, ka sekos arī turpinājums, jo ir taču zobi un krusti, iekšķīgas un ārīgas problēmas, īpaši mūsu, kā saka, labākajos gados,” saka pats Ufo.

Dziesmas pirmizrāde notiks:

 

Autori: Jānis Krūmiņš, Ainis Rudzītis, Kaspars Upaciers un Armands Leimanis.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

 

Iepriekšējais rakstsMitruma magnēts ādai – hialuronskābe
Nākamais rakstsDiemžēl pazudušais rīdzinieks atrasts miris