Princesei Keitai 2024. gads nav sācies ļoti labi, jo karaliskās ģimenes locekle, Velsas princese Ketrīna nebija redzamas sabiedrībā gandrīz divus mēnešus. Pēc operācijas priecīgi jaunumi par Keitu Midltoni

Velsas princesei janvārī plānotās vēdera operācijas dēļ nācās atlikt savu karalisko pienākumu pildīšanu.

Keita pašlaik atveseļojas ģimenes mājā Vindzorā un tiek ziņots, ka viņas atveseļošanās norisinās labi. 

Karaliskie fani ļoti vēlas, lai populārā karaliskās ģimenes locekle atgrieztos sabiedrības redzeslokā, jo īpaši tāpēc, ka pēdējo reizi Keita tika redzēta Ziemassvētkos.

Kensingtonas pils trešdien, 17.janvārī, radīja bažas visā pasaulē, paziņojot, ka Velsas princese dienu iepriekš ievietota slimnīcā, lai veiktu vēdera operāciju.

Pils paziņoja, ka viņa tika uzņemta Londonas klīnikā, lai veiktu plānotu procedūru, kas bija veiksmīga, nesniedzot sīkāku informāciju par viņas stāvokli. Bet tajā bija teikts, ka operācija nav saistīta ar vēzi.

Keita slimnīcā pavadīja nedaudz mazāk par divām nedēļām, pirms tika izrakstīta 29. janvārī.

Paredzams, ka princese Keita pēc Lieldienām atgriezīsies pie karalisko uzdevumu pildīšanas, norāda pils.

Tā kā Lieldienas ir šā gada sākumā, kas būs marta pēdējā nedēļas nogalē, Keitas karaliskā atgriešanās ir gaidāma aprīlī.

Nav zināms, vai viņa pievienosies savai ģimenei ikgadējā gājienā Lieldienu svētdienā, kad viņi dosies uz baznīcu Vindzoras muižā.

Velsas princesei trīs mēnešu pārtraukumā nācās atlikt vairākas pieņemšanas, tostarp valsts vizītes ārzemēs ar Viljamu.

2023. gada beigās klīda baumas, ka pāris plāno apmeklēt Romu 2024. gada sākumā. Tas iezīmēs viņu pirmo ceļojumu uz ārzemēm valdības vārdā kā Velsas princim un princesei.

Keitai un Viljamam bija arī jāierodas kādā ārvalstī, kurā atrodas britu bruņotā dienesta darbinieki, un jāpateicas viņiem valsts vārdā.

Tomēr 17. janvāra paziņojumā pils norādīja, ka: “Pamatojoties uz pašreizējiem medicīniskajiem ieteikumiem, [Velsas princese], visticamāk, neatgriezīsies pie valsts pienākumiem līdz Lieldienām.”

Velsas princim bija arī jāpārkārto savs grafiks, lai viņš varētu būt blakus sievai un pilnībā atbalstīt viņu trīs bērnus princi Džordžu, princesi Šarloti un princi Luisu.

Pēc operācijas saņemtas juanas ziņas par Keitu Midltoni

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsKas mūs sagaida šonedēļ – horoskops: 26. februāris – 3. marts
Nākamais rakstsŠī gada mīlestības horoskops