Pēc dārgām sapņu kāzām jaunais vīrs pazūd bez vēsts. Izabella Glastonberija (31) stāsta, ka viņas vīrs pēkšņi pazuda no viņas dzīves pēc tam, kad tika apstiprināta viņa vīza, un nu nonākusi pie secinājuma, ka jūs nekad īsti nezināt, kam guļat blakus, vēsta britu mediji.

Kāda sieviete ir stāstījusi par to, kā viņas vīrs pēkšņi pazuda un “izgaisa” no viņas dzīves, tiklīdz viņam tika apstiprināta vīza. Izabella Glastonberija (31) pēc tikšanās 2015. gadā aizrāvās ar savu amerikāņu mīļāko, un pēc saderināšanās viņi nolēma pārcelties uz dzīvi viņas dzimtajā Austrālijā.

Pāris apprecējās greznā 50 000 AUD (vairāk nekā 30 000 Eur) ceremonijā, taču viņu mīlasstāsts ātri pārvērtās noslēpumainā stāstā, kad viņš bez brīdinājuma pazuda.

Pēc sava vīra vīzas apstiprinājuma nosvinēšanas ar romantiskām vakariņām Izabella apgalvo, ka viņa ieradās mājās un pamanīja, ka  90% viņa mantu bija pazudušas no viņu mājām.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Isabelle (@isabelleglastonbury)

Viņa pastāstīja “Daily Mail Australia”, ka nevar ielogoties viņu tiešsaistes imigrācijas kontā, un atklāja, ka viņš ir atstājis viņu ar pilnībā iztērētām kredītkartēm.

Izabella arī tika bloķēta viņa tālrunī, neviens no viņas zvaniem nekādā veidā nesasniedza adresātu.

Lasi arī: Zodiaka zīmju erotiskās saderības horoskops

Viņa apgalvo, ka viņas vīrs arī “izgausa” no viņas viņu draugu dzīvēm, atstājot visus pilnīgi neziņā par notiekošo.

Viņa sacīja: “Visi mūsu kopīgie draugi, vedējtēvs no mūsu kāzām un viņa paša ģimene, neviens nezināja, kur viņš atrodas.”

Atskatoties uz pagātni, Izabella atceras, ka viņas vīrs dažos mēnešos pirms šokējošās aiziešanas kļuva “vēsāks”. Viņa saka, ka viņš sāka “pazust naktīs”, un viņa jutās kā precējusies ar “pilnīgu svešinieku”.

Tiek ziņots, ka pāris nav daudz runājis par savu šķiršanos, izņemot īsu šķiršanās mirkli 2021. gada februārī, kad viņš viņai paskaidroja, ka viņam nepieciešams pabūt vienatnē.

Tagad viņa uzskata, ka attiecību laikā ir palaidusi garām svarīgus “sarkanos karogus”, un uzskata, ka būtu varējusi pamanīt, kas notiks ātrāk. Izabella brīdināja: “Neesiet akli, jo esmu pārliecināta, ka varēju redzēt zīmes pirms tas notika, bet es to vienkārši ignorēju. Tu nekad īsti nezini, kam tu guli blakus.”

No attāliem paziņām Izabella uzzinājusi, ka viņas kādreizējais mīļotais ir precējies otrreiz, un arī viņa pati nu ir laimīgās attiecībās, kā arī dāvājusi dzīvību mazulim. 

Seko mums arī Facebook un Instagram

Iepriekšējais rakstsSvarīgi jaunumi visiem, kuri dodas uz Latvijas oficiālajām peldvietām
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 12. – 18. jūnijs