Šī pavasara 16.maijā dziedātāja TIPA klausītājiem nodod savu jaunāko singlu “PIRMĀ”! Pēc ilgāka pārtraukuma parādās jaunas ziņas par pēdējā “X Faktora” zvaigzni

 

Dziesma vēsta par to, ka dzīve mums ir viena un tā jau tā ir īsa. Lai kur mēs katrs atrastos dzīvē – mēs nevaram padoties. Kaut arī dziesma stāsta par cilvēka iekšējo pasauli, katram mums dažreiz jāpaiet maliņā un jāpskatās uz lielo bildi. Lai cik grūti var škietami būt, Tu vari tam tikt cauri.”

“Dziesma atnāca samērā viegli. Vairākas rindiņas pašas rakstījās. Es kaut kā jutu, ka esmu piekususi meklēt īstos vārdus, apejot notikumus, tāpēc ļoti necentos ielikt vārdus zemtekstos, bet gan tieši un konkrēti pateikt atsevišķas sajūtas, kuras tobrīd izjutu. Tai skaitā lielu iedvesmu ņēmu no man blakus esošajiem cilvēkiem.

Mēs katrs savā pasaulītē dzīvojot pat nezinām un lielākoties mums pat neinteresē citu cilvēku problēmas un bēdas, bet es skaidri atceros to dienu, kad tapa viena no dziesmas rindiņām – bija ļoti agrs rīts, ap plkst. 4.00, un es pamodos no divu ļoti neapmierinātu vīriešu kliegšanu vienam uz otru, uz ielas, man aiz loga, un es pie sevis nodomāju, ka katram mums tā ir kādā dzīves brīdī – mēs katrs kaut kad esam nelaimīgs vai bēdu apmākts. Man, esot savā telpā, un katram ik vienam – savā. Bet tā galvenā doma pie šīs dziesmas, ko vēlos akcentēt ir, ka ir vērts dzīvot un, ka mums ir dota viena iespēja šeit būt uz zemes, mēs katrs to darām pirmo reizi, tāpēc, nevajadzētu ieciklēties uz slikto, būt līdzcietīgākiem un mīlošākiem, un galvenais – nepadoties. Ne pašam uz sevi, ne uz dzīvi.”

Par TIPU:

TIPA ir dziedātāja, mūziķe, komponiste un dziesmu autore. Vidusskolas laikā sākusi apgūt džeza mūziku un kompozīciju. Uzstājusies un piedalījusies projektos kopā ar dažnedažādiem Latvijas lielākajiem mūziķiem. Zem skatuves vārda TIPA izlaidusi arī vairākus singlus, kā arī 2023.gada startēja Latvijas X faktora 5.sezonā un ieguva 4.vietu. Ar mūziku nodarbojas jau no agras bērna kājas un plāno to darīt arī turpmāk.

Pārsvarā darbojas pop un indie pop žanrā, taču bieži pievieno punk roka elementus.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsLiels notikums tiešraides balto stārķu ligzdā – VIDEO
Nākamais rakstsPolicija neizplūst detaļās par traģisko negadījumu Rīgas reģionā