Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9. aprīļa plkst. 6.30 līdz 10. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 56 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā piecus uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem, bet 13 izsaukumi bija maldinājumi. Pēc smagas avārijas sadeg savā automašīnā

Otrdienas vakarā plkst. 19.57 VUGD saņēma izsaukumu uz Ropažu novada Garkalnes pagastu, kur bija avarējusi vieglā automašīna. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā automašīna dega 6 m2 platībā. Izmantojot hidrauliskos instrumentus, ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas atbrīvoja bojāgājušu cilvēku. Plkst. 22.07 darbs notikuma vietā tika noslēgts.

Šorīt plkst. 3.42 VUGD saņēma izsaukumu uz Slimnīcas ielu Liepājā, kur sabiedriskā ēkā izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā konstatēts, ka ēkas pagrabā ir sadūmojums. Pārmeklējot telpas, konstatēts, ka sadūmojums radies no deguša elektrības skapja 3 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja telpas, izmantojot dūmu ventilatoru, kā arī pārbaudīja telpas ar termokameru. Plkst.  6.37 darbi notikuma vietā noslēgti.

Plkst. 22.28 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Zvaigžņu ielu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī dega istaba 20 m2 platībā un koridors 5 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas masku palīdzību no ceturtā un piektā stāva izglāba divus cilvēkus, savukārt trīs cilvēki evakuējās pašu spēkiem. Viens cilvēks notikumā cieta. Plkst. 00.37 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 21.20 saņemts izsaukums uz Kapsēdes ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies ražošanas ēkā – notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu ēkā ir spēcīgs sadūmojums. Pārmeklējot telpas, konstatēts, ka deg ventilācijas iekārta 30 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās 14 cilvēki. Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks lokalizēts plkst. 22.35, bet darbi notikuma vietā noslēgti plkst. 23.03. Notikuma vietā strādāja 19 ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot piecas autocisternas un vienas autokāpnes.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega sodrēji ēkas dūmvadā, kravas automašīnas kabīne, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, elektrības skapis, būris, zaru kaudze un divos gadījumos atkritumi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTrešdiena sākusies ar ļoti skumju vēsti
Nākamais rakstsCik maksāsim par apģērbu, apaviem un mājas tekstilu pēc 1.jūlija?