Otrdien, 3. novembrī, internetā www.latloto.lv spēlējot momentloteriju Karnevāls, kāds 61 gadu vecs pensionārs no Smiltenes laimēja 50 000 eiro. Viņš stāsta, ka “viņa loterija” ir SuperBingo – patīk to gan skatīties, gan piedalīties, un arī šoreiz Karnevāla biļetes pircis tāpēc, lai iesūtītu Zaļajai spēlei.

“Vienmēr jau ir cerība, ka izdosies kaut ko laimēt,” viņš saka. “SuperBingo studijā esmu bijis 6 reizes, piedalījos gan Ziemassvētku spēlē, kur laimesti bija paslēpti zeķēs, gan Vasaras spēlē, kur laimēju 500 eiro, un citās. Centri un rāmji man bijuši daudz.” Nesen, septembrī, viņš laimējis arī 100 eiro gan momentloterijā Labirints, gan Veiksme.

Savā laimīgajā otrdienā viņš nopircis 5 momentloterijas Karnevāls biļetes, 2 Simtgades biļetes un 1 Planētu. Viena Simtgade un Planēta – tukšas, otrā Simtgadē – 10 eiro. Četri Karnevāli – arī tukši, bet par piekto sākumā izlicies, ka laimēti pieci eiro, un tad sācis skatīties, ka “tur bija pārāk daudz nulles,” viņš tagad smejas.

Vaicāts, vai jau zina, kā tērēs laimestu, vīrs atbild, ka zina gan. “Jāpalīdz bērniem. Pats sev gribētu rehabilitāciju Līgatnē un Ķemeros. Visu mūžu esmu nodarbojies ar sportu, bet vecumā no lielā darba rodas dažādas kaites… Ko vēl? Jāuztaisa remonts mājas pirmajā stāvā.”

Iepriekšējais raksts“Maxima” nāk klajā ar svarīgu informāciju pircējiem ārkārtējās situācijas laikā
Nākamais rakstsVardarbība pret bērniem notiek daudzos bērnudārzos visā valstī – VIDEO