11. novembrī, Lāčplēša dienā, ogrēnietis, kurš vasarā momentloterijā Auto loto laimēja sarkanu automašīnu Audi Q2, ticis pie 10 000 eiro laimesta Simtgades loterijā, vēsta Latvijas Loto.

“Bija Lāčplēša diena, strādāju no mājām. Bija svinīga sajūta, nodomāju, ka jāpalutina sevi,” viņš stāsta. “Tāpēc nopirku 3 loterijas biļetes: pa vienai no Simtgades loterijasBagāts un 007.” Rezultātā momentloterijā Bagāts viņš laimējis 10 eiro, 007 – 20 eiro, bet, verot vaļā Simtgadi, uzreiz nav pareizi saskaitījis nulles. “Skatos – 1000 eiro, bet, kad ieskatījos uzmanīgāk – tomēr viena nulle vairāk,” viņš smejas.

Intervētājai nākas atzīties ka šī ir pirmā reize viņas karjerā, kad viens un tas pats cilvēks saņem divus lielos laimestus. Tāpēc interesanti, kā tas ir iespējams. “Nezinu. Šūpulī ielikts,” laimētājs saka. Loterijās viņš piedalās nedaudz ilgāk kā gadu, un šajā laikā SuperBingo laimējis 8000 eiro, kā arī vēl kādā loterijā – 600 eiro. “Domāju, ka viss atkarīgs tikai no veiksmes. Noteikti nav tā – jo vairāk pērk, jo vairāk laimē. Esmu to pārbaudījis. Reiz nopirku 5 biļetes no katras momentloterijas un neko nelaimēju. Citā reizē – pa vienai no katras – un laimēju.”

Ar Audi Q2 braucot mīļotā. “Kā princese! Ļoti apmierināta,” viņš saka. Bet par laimētajiem 10 000 eiro mājās tikšot nomainītas mēbeles, kā arī ģimenē nomaksātas nelielas kredītu “astītes”.

Iepriekšējais rakstsPiektdien vairākas smagas avārijas, ir bojāgājušais – FOTO, VIDEO
Nākamais rakstsTīrot auto no sniega, knapi izglābjas no drošas nāves – VIDEO