Mēdz sacīt, ka pieskāriens ir spēcīgākā un uzbudinošākā daļa seksuālajās partnerattiecībās. Lēna, plūstoša vai strauja un impulsīva kustība – atkarībā no tā, kādu kaisli vēlies piedzīvot. Taču sekss nenozīmē tikai palagos slēpto kontaktu, lai sasniegtu orgasmu. Baudas maģiju iespējams panākt vairākos radošos veidos, kombinējot to, kas mums kā cilvēciskām būtnēm ir dots, proti, mūsu maņas. Kā tās izmantot, lai guļamistabā pieredzētu kaut ko vēl nebijušu?

 

Fantāziju gleznotāja – redze

Viņa vecais, nonēsātais krekls, sviedru lāsītes uz pakauša karstā dienā un dzelmei līdzīgais skatiens – taisnība ir tiem, kas nenoliedz fizisko īpašību pārsvaru pār visu pārējo brīdī, kad seksuālā spriedze pieaug līdz baltkvēlei. Katrs partnerī atrod to īpašo iezīmi, kas liek just skudriņas uz skausta – atrodiet to viens otrā! Vēršanās vienam otra acīs dzimumakta laikā rada piesātinātu saikni starp partneriem. Gribi vai nē, taču mēs skenējam partneri, pamanot detaļas, un izmantojam to savās fantāzijās. Tomēr reizēm skatīšanās acīs var šķist neērta. Aizver acis un sajūti, kādas izmaiņas rodas pārējās maņās – kā saasinās dzirde un pieskārieni.

 

Redzi var izmantot arī lomu spēlēs atkarībā no tā, ko partneri velk mugurā un nost viens no otra kaislīgākām emocijām. Iedvesmai varat kopīgi noskatīties erotiska rakstura filmu un izspēlēt to savā versijā guļamistabā. Esiet radoši!

 

 

Atmiņu krātuves detektors – oža

Smarža ir tā maņa, kas personai rada noteiktu asociāciju un liek sajust nostaļģiju. Turklāt tas īpaši attiecas uz savstarpējo partneru pievilkšanos, jo cilvēku dabīgi gaisā izdalītās ķīmiskās vielas feromoni ir tie, kas otram liek ieskatīties tieši konkrētajā cilvēkā un piesaistīt viņa uzmanību. Ne velti atsevišķi ražotāji to izmanto smaržu radīšanai, aromātiem pievienojot klāt feromonus. Tomēr katram cilvēkam ir sava smarža, ko nav iespējams aizstāt ne ar vienu citu. Zinātnieki uzskata, ka sievietes sajūt smaržu labāk nekā vīrieši. Izmanto to! Sajūtiet viens otra elpu uz skausta, ādas smaržu un to īpašo aromātu, kas tieši jums liek atcerēties skaistākos un erotiskākos brīžus attiecībās.

 

Protams, tas nenozīmē citu smaržu pilnīgu izslēgšanu, taču ir daži padomi, ko eksperti iesaka ņemt vērā veiksmīgai ožas izmantošanai seksa laikā. Amerikāņu seksoloģe un psihoterapeite Pola Hāla apgalvo, ka pāriem nevajadzētu iegādāties un dāvināt viens otram iepriekš nezināmas un nelietotas smaržas, bet gan turēties pie noteikta aromāta. Dažiem augiem piemīt izteiktas seksualitāti izraisošas īpašības. Piemēram, sandalkoks, kas sastopams teju katrā otrajā smaržu pudelītē, palielina seksuālo enerģiju, bergamote mazina nogurumu, kas var rasties pēc ilgas darba dienas, savukārt tā sauktā ylang ylang jeb Āzijā sastopamā tropu koka ziedi ar saldenu aromātu paaugstina libido starp partneriem. Ja eksotiskie aromāti uzreiz nav pa ķērienam, derēs arī Latvijā sastopami ziedi, piemēram, rožu eļļa un jasmīns. Daži pilieni aiz auss ļipiņām, delnas locītavas un krūškurvja sākumā palīdzēs ne tikai saglabāt hormonu līdzsvaru, bet arī dos signālu partnerim par seksuālo gatavību.

 

Līdzīgi darbojas arī aromātiskās sveces. Smaržu un Garšu Ārstniecības un Pētniecības centrā Čikāgā noskaidrots, ka, piemēram, lavanda un ķirbju pīrāgs rada spēcīgu dzimumdziņu un paaugstina seksuālo aktivitāti. Šķiet, ir skaidrs, kāds saldais ēdiens jāpagatavo ķirbju ražas novākšanas laikā!

 

 

Erotiskais cukurs – garša

Garša gluži tāpat kā oža atnes nostalģiskas, asociatīvas domas. Bez šaubām, Tava mīļākā šokolādes kūka vai pirmajā naktī dzertais itāļu vīns jums abiem liks iegrimt romantiskās atmiņās, taču pastāv veidi, kā starp palagiem būt daudz radošākiem. Viens no tiem saistās ar ēdiena nolaizīšanu no ķermeņa, kamēr partnera acis ir aizsietas vai tieši otrādi – vēro katru Tavu kustību. Tomēr nedomā, ka filmās redzētais par zemenēm un putukrējumu seksa laikā darbojas tāpat kā īstajā dzīvē. Teksasā kādā universitātes pētījumā zinātnieki noskaidroja, ka arbūzi un melones ir tie augļi, kuri strauji paceļ libido, pateicoties citrulīna un likopēna augstajai koncentrācijai.  Neaizmirsti arī par tekstūras īpatnībām – kam gan nepatiktu sajust brullē krēma garšu savā un partnera mutē.

 

Arī skūpstīšanās izrādās efektīvs garšas līdzeklis. Mutē esošās siekalas un lūpu garša pastiprina uzbudinājumu, turklāt tādā veidā testosterons no vīrieša sasniedz sievieti, izraisot izteiktu vēlmi pēc seksa. Nebaidies pamēģināt arī orālo dzimumaktu – mūsdienās pieejami dažādi veidi, kā to padarīt saldāku un patīkamāku abiem partneriem.

 

 

Uzbudinošais radio – dzirde

Ar skaņu var spēlēties un piešķirt guļamistabai tādu noskaņu, kādu vien vēlaties. Svarīgi ir nepārspīlēt ar mūzikas izvēli vai neķītrībām, ko stāstāt viens otram priekšspēles vai seksa laikā. Tā kā daiļā dzimuma pārstāves uz mūziku reaģē citādāk nekā vīrieši, tai jābūt piemērotai, jāliek atslābināties un novērst domas no jebkā citā. Jāpadomā, lai fons nekļūtu pārāk uzbāzīgs, skaļš un klišejisks. Vislabākā izvēle būtu instrumentāla mūzika atkarībā no jums pašiem – ātrāks ritms enerģiskam vai maigs un akustiskāks jutekliskākam seksam.

 

Interesanti, ka arī dziesmu vārdu dzirdēšana fonā var palielināt seksualitātes uzplaukumu. Ziemeļkarolīnas Universitātes pētniece Frančeska Dilmana Kārpentere atklāja sakarību starp uz seksuālām darbībām rosinošu liriku un spēcīgu dzimumdziņas paaugstināšanos. Proti, seksuāli atklātas dziesmas rada dzimumtieksmi izraisošu vidi, tādēļ dzirdamie vārdi liek pievērsties partnerim un meklēt viņā tās iezīmes, par ko tiek vēstīts dziesmā.

 

Kreatīvāks veids, kā izmantot skaņu, ir citu maņu īslaicīga izslēgšana, kas liek partnera dzirdei kļūt asākai un uztverošākai. Aizsien savai otrajai pusītei acis, čuksti pie auss savas dziļākās, nerātnākās fantāzijas un pavēro, kas notiks! Tev patiks!

 

 

Priekšspēles eksperte – tauste

Sajust pieskārienu no izteiktas simpātijas izraisoša cilvēka ir vairāk nekā patīkami. Jutekliska pieskāriena brīdi nervu šūnas raida signālu tai smadzeņu garozas daļai, kas nodrošina maņu darbību un uztver to kā baudas izpausmi. Vēders, mugura un krūtis ir tās ķermeņa zonas, kurām pieskaroties ieslēdzas labsajūtas hormons oksitocīns. Savukārt roku, pieres un augšstilbu skārieni rada miera izjūtu, nemaz nerunājot par ķermeņa lejasdaļu. Nežēlo laiku vismaz piecpadsmit minūšu ilgai priekšspēlei ar pieskārieniem. Tas palīdzēs sasniegt labāku orgasmu gan Tev, gan viņam.

 

Padomā arī par piemērotu gultasveļu īpašai naktij. Satīns un zīds ir jutekliskākais audums Tavai ādai, tāpēc, nākamreiz izvēloties palagus, der pievērst uzmanību kvalitatīviem audumiem.

 

Vai arī Tu izmanto visas piecas maņas?

Iepriekšējais rakstsHoroskops:tava mīlestības prognoze nedēļas nogalei 16. – 18. janvāris
Nākamais rakstsKas notiek, ja raķeti palaiž ZEM ledus? Iespaidīgs video no Zviedrijas