Pirmo reizi savas darbības vēsturē Latvijā “Lidl” ir pieņēmis lēmumu dot iespēju visai savai komandai kārtīgi nosvinēt Jaunā gada atnākšanu kopā ar draugiem un tuvākajiem cilvēkiem, tādēļ visi “Lidl” veikali 1. janvārī būs slēgti.

Šī paša iemesla dēļ arī Ziemassvētku dienās “Lidl” veikalu darbalaiki tiks saīsināti. Precīza informācija par veikalu darbalaikiem svētku dienās klientiem būs pieejama veikalos, kā arī mājaslapā lidl.lv un “Lidl Plus” lietotnē.

“Mēs saprotam, cik svarīgi visiem mūsu “Lidl” kolēģiem šajā laikā ir būt kopā ar saviem tuvākajiem, lai nesteidzīgi izbaudītu brīvdienu maltītes vai arī vienkārši vēl vienu dienu atpūstos mājās. Mēs ceram, ka mūsu klienti šo iniciatīvu sapratīs un uztvers pozitīvi,” saka “Lidl Latvija” Personāla departamenta vadītāja Līna Kipasto.

Ņemot vērā, ka arī Ziemassvētku dienās “Lidl” veikalu darbalaiki būs saīsināti, klienti tiek aicināti visus gardumus, kārumus un jaukās pārsteiguma dāvanas iegādāties laicīgi.

“Lidl” veikalu darbalaiki svētku dienās

Datums Darbalaiks
24. decembris 8.00 – 19.00
25. decembris 9.00 – 22.00
26. decembris 7.30 – 22.00
31. decembris 8.00 – 20.00
1. janvāris Veikali slēgti

“Lidl” vienmēr ir rūpējies par savas komandas apmierinātību. Veikalu un loģistikas centra kolēģiem tiek maksātas vidēji augstākās stundu likmes mazumtirdzniecībā, un jau pēc trim nostrādātiem mēnešiem visiem tiek nodrošināta veselības apdrošināšana, kā arī dažādi citi labumi, kas “Lidl” komandai ļauj strādāt ar prieku un apmierinātības sajūtu. Šīs rūpes augstu ir novērtējis starptautiskais “Top Employer Institute”, šogad “Lidl Latvija” piešķirot “Top Employer” sertifikātu.

Par “Lidl”

“Lidl” kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group” ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem “Lidl” pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” izveidots 2018. gada februārī. Šobrīd 12 Latvijas pilsētās ir 26 ”Lidl” veikali. Vairāk par uzņēmumu: Lidl.lv un LinkedIn.

Iepriekšējais rakstsKā pareizi uzglabāt produktus ledusskapī? 5 knifi!
Nākamais rakstsAr patīkamu vēsti iedzīvotājiem klajā nākusi “Mēness aptieka”