Pagājušajā nedēļā, 27. oktobra vakarā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz kādu daudzīvokļu māju Rīgā, Purvciemā, kur sākotnēji kāpņutelpā bija izcēlies konflikts starp kaimiņiem, taču pēcāk uzbrucējs licis lietā nazi. Likumsargi nekavējoties izbrauca uz noradīto adresi un pie daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpas atpazina iespējamo vainīgo personu un aizturēja to.
Policisti noskaidroja, ka 1986. gadā dzimusi Purvciema iedzīvotāja bija devusies mājās, kad viņai piepeši pie dzīvokļa durvīm uzbrucis 1994. gadā dzimušais kaimiņš, kuram rokās bijis nazis. Sieviete mēģinājusi bēgt un ieskrējusi savā dzīvoklī, taču arī uzbrucējs paspējis ieskriet tajā. Dzīvoklī tobrīd atradies sievietes dzīvesbiedrs. Agresīvais kaimiņš ar nazi uzbrucis 1979. gadā dzimušajam sievietes dzīvesbiedram, tādējādi savainojot vīrieša seju. Par laimi, cietušajiem kaut kā tomēr izdevās par notikušo paziņot likumsargiem.
Notikuma vietā ieradās policisti, kuri agresīvo vīrieti aizturēja un pēcāk ievietoja īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Savukārt pāris dienas vēlāk tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Jāpiebilst, ka vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā un tikai pirms mēneša atbrīvots no cietuma.
Par šo gadījumu uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – mūža ieslodzījums vai ar brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem. Saistībā ar notikušo turpinās izmeklēšana un policija skaidro nozieguma motīvus.

Iepriekšējais rakstsSmaga avārija notikusi uz Jūrmalas šosejas, kilometriem garš sastrēgums – VIDEO
Nākamais rakstsSēru vēsts. 65 gadu vecumā miris Latvijas Leļļu teātra aktieris Pēteris Šogolovs (1955-2020)