Sestdien, 21. augustā papildspēles Džokers 150 000 eiro laimētājs ir kāds madonietis pirmspensijas vecumā, kurš strādā par šoferi.

Sarunā viņš atklāj, ka SuperBingo piedalās jau sen un šad un tad uzspēlējis arī Simtgades loteriju. Taču kopš Vikinglotto bieži vien var laimēt automašīnu, tad sācis “mest acis” arī uz šo loteriju un vienmēr biļeti reģistrējis arī kādai no papildspēlēm.

“Ar šo nu jau laimīgo kuponu es spēlēju kopš Vikinglotto formulas maiņas. Pašā pirmajā reizē izvēlējos kuponu un skaitļus un, neko nemainījis, turpināju spēlēt.” Pašā sestdienas vakarā skaitļus pārbaudīt nebija sanācis, bet svētdienā, pēc SuperBingo noskatīšanās, sācis pētīt loteriju rezultātus. “Skatos uz kupona numuru – cik jauki! Man sakrīt divi cipari! Būs 15 eiro! Skatos tālāk – nē! Man sakrīt 3 cipari! Būs 60 eiro!” Tā, soli pa solim, pārsteigumam un neticībai augot, viņš atklājis, ka sakrīt visi 6 kupona cipari. Sirds nodrebējusi. “Es tā iebļāvos, ka visi kaimiņi dzirdēja!”

Saucis sievu, lai arī viņa pārbauda rezultātus – jā, izlozes datums sakrīt, cipari arī. “Īsti noticēju tikai tad, kad izlasīju, ka Džokers 150 000 eiro laimētājs kvīti iegādājies SIA East – West Transit, Madonā, Saules ielā 46. Tad gan nopriecājos.”

Par laimesta izlietojumu skaidrs ir viens – būs jauna automašīna. Par pārējo – laimētājs vēls padalīties ar mazbērniem, kuri gatavojas skolai, kā arī “ar sievu varēsim atļauties to, ko iepriekš nevarējām”.

Iepriekšējais rakstsLielu popularitāti internetā guvis neveikls zāles pļāvējs no Bauskas – VIDEO
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. septembris