Vīrietim, kurš tiek turēts aizdomās par uzbraukšanu sievietei, kas ceļu satiksmes negadījuma vietā gāja bojā, un aizbraukšanu no notikuma vietas – Vecumnieku novadā, piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Kā jau tika ziņots iepriekš, Valsts policijas  Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī piektdienas vakarā ap pulksten 21.00 tika saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā uz ceļa Ķekava – Skaistkalne pie tobrīd nenoskaidrotiem apstākļiem kāds autovadītājs bija uzbraucis 1997. gadā dzimušai sievietei, kura no gūtajām traumās bija mirusi notikuma vietā. Transportlīdzekļa vadītājs, par to neinformējot policiju likumā noteiktā kārtībā, pēc sadursmes aizbraucis no notikuma vietas.

Likumsargi par notikušo nekavējoties uzsāka kriminālprocesus pēc 260. panta otrās daļas par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tā izraisījusi cilvēka nāvi, un 2621. panta otrās daļas par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, pārkāpjot noteikto kārtību, ja to izdarījis transportlīdzekļa vadītājs, kas izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, kura rezultātā iestājusies cilvēka nāve.

5. oktobrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa darbinieki uz aizdomu pamata par minēto noziedzīgo nodarījumu, aizturēja 1975. gadā dzimušu vīrieti, kuram 7. oktobrī tika piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un tiek skaidroti precīzi nozieguma apstākļi.

Iepriekšējais rakstsNo liepājnieces konta pazūd ievērojama naudas summa
Nākamais rakstsIzdevies atrast Rīgā pazudušo meiteni