Prātam netverami notikumi risinājušies Rīgā. 25. jūnijā Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvaldes amatpersonas aizdomās par kādas sievietes slepkavību Rīgā, Purvciemā aizturēja divus vīriešus, kuri tobrīd atradās stiprā alkohola reibumā. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Šodien tiesa vīriešiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Jau ziņots, ka pēc garajām svētku brīvdienām saņemtas arī citas traģiskas vēstis.

Kāda satraukusies sieviete informēja Valsts policiju par saņemtu zvanu no kaimiņos esoša vīrieša, kurš apgalvoja, ka viņa dzīvoklī ir līķis. Likumsargi nekavējoties reaģēja un devās uz norādīto adresi, kur guva apstiprinājumu saņemtajai informācijai – dzīvoklī tik tiešām atradās mirusi sieviete. Tāpat dzīvoklī atradās arī divi vīrieši, no kuriem viens bija zvanījis satrauktajai sievietei un apgalvojis, ka viņa dzīvoklī ir līķis. Uz abu aizdomās turēto vīriešu apģērba bija redzamas asinis. Viņi tika aizturēti un nogādāti policijā. Tur viņiem tika veikta arī alkohola koncentrācijas pārbaude un konstatēts, ka iespējamie vainīgie atrodas stiprā alkohola reibumā.

Aptaujājot kaimiņus, likumsargi noskaidroja, ka tonakt, visdrīzāk, kopīgas alkohola lietošanas laikā starp personām radies savstarpējs konflikts, kā rezultātā kādai 1954. gadā dzimušai sievietei nodarīti miesas bojājumi un viņa no gūtajiem ievainojumiem gājusi bojā.

Aizturētie vīrieši dzimuši 1958. un 1965. gadā un jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā – viens no viņiem par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta – par slepkavību. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Tiesa šodien, 27. jūnijā, aizturētajiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un tiek skaidroti notikušā iemesli un apstākļi.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Iepriekšējais rakstsDiemžēl saņemtas arī traģiskas ziņas
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai- 28. jūnijs