“Laiks uzvilkt deju kurpes!”, aicina dziedātājs Ainars Bumbieris un iepazīstina klausītājus ar pirmo valšu albumu Latvijā “Uzdejosim valsi.” Priecīgs notikums Ainara Bumbiera dzīvē

Albums ir īpašs, jo tajā skan tikai valša ritmi, kas klausītājus vilina dziedāt līdzi un doties romantiskā ceļojumā kopā ar deju partneri.

Valšu izpildījumam ļāvušies komponisti Artūrs Mangulis, Jānis Krūmiņš, Laila Ilze Purmaliete, Viktors Pizāns un Arvis Šķirus, lai savas kompozīcijas apvienotu Ainara Bumbiera iedziedātajā un izdotajā albumā.

Albumā “Uzdejosim valsi” apvienoti populārākie radio hīti un Latvijas sirds dziesmas iemīļotākās melodijas – “Baltie ziedi”, “Kas vienmēr trūkst un nepāriet”, “Sapņotājs”, “Zelta rudens”, kā arī daudzas jaunas, līdz šim nedzirdētas kompozīcijas.

Jau pavisam drīz, 12. maijā, plkst. 17.00 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” Mātes dienai veltītā koncertā “Mīlu Tevi” būs ekskluzīva iespēja gan baudīt svētku pasākumu, gan piedalīties albuma prezentācijā.

Romantiku valša melodijām piešķir dziesmu tekstu autori – Artūrs Mangulis, Viktors Pizāns, Jānis Krūmiņš un Žanis Pavlovskis. Brīnišķīgās dziesmu aranžijas veidojuši Atis Ieviņš, Emīls Mangulis, Jānis Čubars un Anatolijs Livča. Par albūma labskanību gādājuši mūziķi Sintija Brīkše, Gidons Grīnbergs un Nikola Valaine. Studijas producents ir Rolands Makarskis, savukārt dziesmas ierakstītas, miksētas un māsterētas Roland Records studijā. Albuma vizuālo ietērpu veidojuši McĀbols.

“Ar balles kurpēm kājās un pavasari sirdī, sagaidīsim vasaru, iedejosim zelta rudenī un ļausimies svinēt dzīvi valša ritmā visos gadalaikos”, uzlūdz dziedātājs Ainars Bumbieris.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsMēneša HOROSKOPS veiksmīgam MAIJAM (2024)
Nākamais rakstsVājprāts uz ceļiem: hokeja un Eirovīzijas svētku laikā pieķerts liels daudzums dzērājšoferu