Saseksas hercogam bija vairāki goda militārie tituli, ko viņam piešķīra viņa nelaiķa vecmāmiņa karaliene Elizabete II, taču tie viņam tika atņemti, kad viņš nolēma aiziet no karaliskās ģimenes un tās pienākumu pildīšanas.

Princis Harijs “ienīst”, ka viņš bija spiests atteikties no saviem goda militārajiem tituliem pēc tam, kad viņš un Megana Mārkla aizgāja no saviem karaliskajiem pienākumiem, vēstījis karaliskais eksperts.

Saseksas hercogam, kurš vairāk nekā desmit gadus dienēja armijā, bija vairāki goda militārie tituli, kurus viņam piešķīra viņa vecmāmiņa karaliene Elizabete.

Bet, kad viņš un Megana atkāpās no karaliskās ģimenes pienākumu pildīšanas, goda tituli, tostarp Karalisko jūras kājnieku ģenerālkapteinis, tika pārskatīti un pēc gada viņam tika atņemti.

Tagad karaliskais biogrāfs ir teicis, ka Harijs bija ļoti vīlies par šo lēmumu, vēsta “The Mirror”.

Karaliskais biogrāfs Roberts Džobsons runāja ar “True Royalty TV” raidījumu “The Royal Beat” pirms 2023. gada “Invictus Games”, kas šīs nedēļas beigās sāksies Vācijas pilsētā Diseldorfā.

Viņš teica: “Ir lieliski, ka viņš dara šīs lietas, bet [karalis] droši vien vēlētos, lai viņš būtu palicis tādā organizācijā kā armija vai bruņotie spēki… Es tikai domāju, ka, ja viņš būtu atbalstīts šādā veidā, viņš tagad darītu tik daudz lietu karaliskās ģimenes labā, kas viņam, iespējams, patiktu. Viņš ienīst domu, ka viņš nav Karalisko jūras kājnieku ģenerālkapteinis… un viņš ienīst faktu, ka viņš ir zaudējis visus šos titulus. Ja viņš būtu bijis karaliskajā ģimenē un nebūtu gājis pa šo ceļu, kādu iet šobrīd, es domāju, ka viņš valstij būtu devis milzīgu labumu, un viņš būtu varējis paveikt vēl vairāk.”

Taču eksperts sacīja, ka karalis Čārlzs lepojas ar to, ko viņa dēls ir sasniedzis spēlēs – paralimpiskā stila sporta sacensībām ievainotām un slimām militārpersonām un veterāniem, ko viņš izveidoja 2014. gadā.

Iepriekšējais raksts16. septembrī Siguldā norisināsies Rudens stādu parāde
Nākamais rakstsNepatīkamās blaugznas – kādi ir to rašanās cēloņi un kā no tām atbrīvoties?