Brīdi pēc savas runas virtuālajā samitā, princis Harijs piedzīvojis nepatīkamus mirkļus. Viņš iekļuvis biedējošā incidentā, ko izraisījusi 4,2 balles spēcīga zemestrīce, vēsta britu mediji.

Ceturtdienas, 30. jūlija, agrās rīta stundās Losandželosā notika 4,2 balles stipra zemestrīce. “ABC News” karaliskais reportieris un viens no pretrunīgi vērtētās Harija un Meganas biogrāfijas grāmatas “Finding Freedom” autoriem Omids Skobijs atklāja, ka šo zemestrīci pavisam noteikti “uz savas ādas” izjuta arī princis Harijs.  

Skobijs apgalvoja, ka zemestrīce izraisījusi pamatīgus grūdienus, kas noteikti pamodinājuši Saseksas hercogu, jo tā notika ap pulksten 4:29 pēc vietējā laika. Tiesa, princis Harijs pie miera tonakt devās ļoti vēlu – pēc pusnakts, jo piedalījās virtuālajā augstākā līmeņa sanāksmes rīkošanā sava ilgtspējīgā tūrisma projekta “Travalyst” ietvaros.

Skobijs sacīja: “Šis zemestrīces incidents pārbiedēja daudzus. Tā bija 4,2 balles spēcīga. Bija manāms, ka daudzas slavenības par to runāja sociālajos medijos. Un nenoliedzami tā satricināja arī princi Hariju.”

Zemestrīce, kas bija jūtama vēl vairāk nekā 60 pēcgrūdienos, ietekmēja daudzus. Piemēram, mediju zvaigzne Hloja Kardašiana savā Twitter kontā ierakstīja: “Ak, kungs! Wow, tā šķita daudz lielāka nekā 4,5 #zemestrīce. Tik baisi! Apavi un lukturītis ir man pie gultas.”

Diskžokejs Marshmello rakstīja: “Ja šī #zemestrīce ir kāds mājiens par to, kas vēl gaidāms 2020, man pietiek.”

Dziedātāja Kellija Klarksone tvītoja: “Mani bērni ir manās rokās un esam pārāk agri pamodušies tās zemestrīces dēļ, bet tagad viņi apspriež, kā šajā laikā varētu palīdzēt viņu nindzju spējas. Esmu laimīga, ka viņi vairāk ir ieinteresēti un zinātkāri par to, nevis nobijušies. Alleluja!”

Savas virtuālās uzrunas laikā Harijs mudināja tūrisma nozarei pēc pandēmijas atjaunoties vēl spēcīgākai. Šī runa Harijam bija pirmā publiskā uzstāšanās pēc Omida Skobija Harija un Meganas biogrāfijas grāmatas izdošanas. Grāmata “Finding Freedom” ieskicē plaisu, kas radusies starp princi Hariju, Meganu Mārklu un pārējo karalisko ģimeni. Pastāv bažas, ka šī grāmata varētu izraisīt jaunus strīdus karaliskajā ģimenē.

 

Iepriekšējais rakstsZiņo par smagu negadījumu uz ceļa Latgalē
Nākamais rakstsSeši miruši, desmitiem ievainoto… VP skaidro pēdējo dienu traģēdiju iemeslus