Nu pienācis mirklis, kad arī karaliene ir ārkārtīgi satraukta par to, ko viņa piedzīvo visus šos ļoti personīgos prinča Harija uzbrukumus viņas ģimenei, ziņo britu mediji.

Šis gads konstitūcijai ir bijis īpaši grūts, pēc tam, kad Harijs un Megana Mārkla martā nāca klajā ar šokējošiem apgalvojumiem intervijā Oprai Vinfrijai. Mēnesi vēlāk aizsaulē aizgāja karalienes vīrs princis Filips, un šonedēļ gaismā nācis fakts, ka BBC žurnālists Martins Baširs ir piekrāpis princesi Diānu, lai iegūtu interviju 1995. gadā.

Jaunajās Apple TV dokumentālajās sērijās par garīgo veselību “The Me You Can’t See” Harijs apgalvo, ka viņa un Meganas saucienus pēc palīdzības karaliene esot pilnībā ignorējusi.

Pils pārstāvjus šokējusi arī Harija kritika, kas tika vērsta pret par viņa tēva prinča Čārlza audzināšanu, liekot visiem domāt, ka viņš ir ļāvis viņam bērnībā „ciest” viņa paša grūtību dēļ, turklāt “akmeņi tika mesti arī karalienes dārziņā”, norādot, ka gan Čārlzs, gan karaliene – abi izgāzušies kā vecāki. Īsāk sakot – Harijs guvis paaudzēm augušu traumu.

Karaļņama avots pastāstīja izdevumam “Mail On Sunday”: “Harija vecmāmiņa to uztvēra ļoti personīgi un ir dziļi satraukta par Harija teikto, jo īpaši par viņa komentāriem par Čārlza audzināšanu un izteikumiem, ka viņa tēvs neko labāku nezina viņas audzināšanas dēļ. Šis ir bijis ļoti satraucošs laiks.” Ticis apgalvots, ka karaliene ir gan neizsakāmi bēdīga, gan bezgala dusmīga reizē.

Runājot ar Vinfriju, Harijs teica: “Mans tēvs man jaunībā mēdza teikt: “Man tā bija, tāpēc tev arī tā būs”. Tas ir absurdi! Tas, ka jūs cietāt, nenozīmē, ka jācieš jūsu bērniem. Patiesībā ir gluži pretēji. Ja jūs cietāt, dariet visu iespējamo, lai pārliecinātos, ka, neatkarīgi no negatīvās pieredzes, jūs to varat darīt visu iespējamo, lai tas nebūtu jāpiedzīvo jūsu bērniem.”

Neraugoties uz šiem sāpīgajiem “sitieniem”, Čārlzs tomēr cer, ka kādu dienu izdosies uzlabot attiecības ar savu jaunāko dēlu. Kāds ģimenei pietuvināts avots atklājis medijiem: “Es nedomāju, ka Čārlzs pārtrauks attiecības ar dēlu pavisam. Pirmkārt, viņš ir ļoti maigs cilvēks un uzmanīgs tēvs. Viņš jutīsies nožēlojami. Viņš vēlēsies meklēt izlīguma iespējas. Viņš nebūt nav atriebīgs.”

 

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs
Nākamais rakstsĻoti nepatīkamā situācijā nonākusi bijusī “X-faktora” zvaigzne Miglāne