Saseksas hercogs “saprot, cik vērtīgi ir būt karaliskās ģimenes loceklim”, laikrakstam “Daily Express US” stāsta karaliskais autors Toms Kvins.

Princis Harijs “sāk nožēlot” aiziešanu no karaliskās ģimenes, lai gan jutās, ka pret viņu “šausmīgi un slikti izturējās”, apgalvoja karaliskais autors.

Harijs un Megana Mārkla atkāpās no karaliskajiem pienākumiem 2020. gadā un pārcēlās uz Kaliforniju, kur audzina savus divus bērnus – princi Ārčiju un princesi Lilibetu.

Šķelšanās izraisīja spekulāciju virpuli, kas kopš tā laika turpina virmot gaisā. Harija daudzpusīgie memuāri “Spare” un dažādās intervijas, ko viņš sniedza, lai to popularizētu, nav atstājušas šaubas par to, ka šķiršanās bija pietiekami “asa”.

Neskatoties aizvainojumu, hercogs sāk nožēlot lēmumu atteikties no karaliskās ģimenes un tituliem, apgalvo Toms Kvins, grāmatas “Gelted Youth: An Intimate History of Growing Up in the Royal Family” autors.

Karaliskais autors paskaidroja: “”Spare” un citur Harijs ļoti skaidri norādīja, ka jūtas, ka pret viņu šausmīgi un slikti izturējās. Bet es domāju, ka viņš jau sāk to nožēlot, jo viņš saprot, cik vērtīgi ir būt karaliskās ģimenes loceklim. Kā man teica kāds, kurš strādāja Harija labā, kad viņi bija Vindzoras Frogmorā: “Ko viņi darīs, kad cilvēki zaudēs interesi par visām viņu sūdzībām? Kas notiks, kad tas viss būs jāpārtrauc? Kāda pozitīvā loma var būt viņam ir kā karaliskās ģimenes locekļiem?””

Ja ir kaut kas jāvērtē, sabiedrība patiešām kļūst nogurusi no Harija un Meganas karaliskās “ņemšanās” — un ne tikai Apvienotajā Karalistē.

Pāra popularitāte Amerikā kritās 2023. gada pirmajā ceturksnī, liecina aptauju veicēja “YouGov” dati.

Saseksas hercogs 2022. gada ceturtajā ceturksnī patika 52 procentiem amerikāņu, bet 2023. gada pirmajā ceturksnī šis rādītājs samazinājās līdz 46 procentiem, kad arī viņš nepatika 26 procentiem.

Megana 2022. gada pēdējā ceturksnī patika 38 procentiem, šī gada pirmajā ceturksnī noslīdot līdz 36 procentiem, kad arī viņa nepatika par 24 procentiem.

Kopš tā laika aptaujas nav daudz uzlabojušās, kas, iespējams, mudināja Hariju un Meganu pārdomāt stratēģiju.

Iepriekšējais rakstsMagones paziņojums neiepriecina pielūdzēju
Nākamais rakstsDabas stihijas maina apdrošināšanas tendences Latvijā