Megana Mārkla un princis Harijs ir “ap sevi uzcēluši apzeltītu cerību būri”, no kura “būs grūti izbēgt”, tas ir kā cietums sev pašiem, britu medijos apgalvo eksperti.

Pāris, kurš 2020. gadā atkāpās no karaliskajiem pienākumiem, ir izveidojis sev jaunu dzīvi Montesito, Kalifornijā, un kopš tā laika ir uzsākuši virkni jaunu projektu.

Kopš atkāpšanās no Lielbritānijas karaliskās ģimenes pienākumu pildīšanas pirms trim gadiem, pāris metās projektos ar “Netflix” un “Spotify”, un pagājušā gada decembrī viņi pat izlaida īsu faktu programmu sēriju. Dokumentālais seriāls “Harry&Meghan” pagājušajā gadā tika izlaists “Netflix”, un tika prognozēts, ka tas uzvarēs balvu pasniegšanas ceremonijās.

Taču pagājušajā nedēļā, kad tika paziņotas “Primetime Emmy” nominācijas, pāra dokumentālo filmu sērija tika izslēgta no konkursa, kas notika tikai dažas nedēļas pēc tam, kad beidzās pāra 20 miljonu dolāru (17,8 miljoni Eur) “Spotify” darījums.

Ingrīda Sevarda, karaliskā eksperte un žurnāla “Majesty” galvenā redaktore, izdevumam “The Mirror US” sacīja: “Viņiem savā darba dzīvē neveicas. Bet ironiskā kārtā, kamēr viņi koncentrēsies uz personīgās informācijas nodošanu sabiedrībai, nevis nopietnāku darbu, cilvēki būs ieinteresēti.” Pēc tam Ingrīda piebilda: “Viņi ap sevi ir uzcēluši apzeltītu cerību būri, no kura būs grūti izkļūt.”

Pieskaroties pozitīvām lietām savā dzīvē – tieši tāpēc viņu dokumentālie seriāli tika nominēti Holivudas kritiķu balvai (HCA) par labāko straumēšanas nonfiction seriālu, Ingrīda piebilda: “Megana un Harijs koncentrēsies uz to un padarīs to par pozitīvu ieguvumu, tomēr viņi varētu būt aizkaitināti, ka viņi netika Emmy nominācijās.”

Sarunā ar žurnālu “Heat Magazine” kāds avots atklāja, ka princis Harijs šajās dienās jūtas “tik nemierīgs”, un tāpēc Megana ir “nervoza” un “prasīgāka nekā parasti”. Avots piebilda, ka Megana apzinās, ka viņu karjeras iet “pa dažādiem ceļiem”, un ir teikusi Harijam, ka viņiem ir “jāpaliek vienotiem”.

Iepriekšējais rakstsKo stāsta aknu rādītāji asins analīzēs
Nākamais rakstsPēc palīdzības pie iedzīvotājiem vēršas Valsts policija