Aizvien daudz tiek runāts par prinča Harija un Meganas Mārklas pieņemtajiem lēmumiem. Britu mediji vēsta, ka nu viņi tiek nodēvēti par pilnīgiem gļēvuļiem tāpēc, ka neatgriežas Lielbritānijā, lai pavadītu laiku ar karalieni un princi Filipu, kuri nebūt nekļūst jaunāki.

Princis Harijs un Megana Mārkla, iespējams, izvairās no atgriešanās Lielbritānijā, baidoties no “neērtās” tikšanās ar karalisko ģimeni, apgalvo karaliskie komentētāji. Karaliskā biogrāfe Adžela Levaina sarunā ar “talkRADIO” pārstāvi Maiku Greiemu runāja par Saseksas hercoga un hercogienes nepārtraukto prombūtni no Lielbritānijas. Abi pauda sašutumu par šo pāri,, kuri ir ārzemēs kopš oficiālās atkāpšanās no karalisko pienākumu pildīšanas šī gada aprīlī, īpaši jau karalienes un prinča Filipa vecuma un kopējās veselības dēļ.

Greiems klausītājiem sacīja: “Kad mēs domājam par to, ko pasaule šogad ir piedzīvojusi, patiesībā jau neviens nav vainīgs, ka cilvēki ir tālu viens no otra. Taču šķiet, ka Hariju un Meganu Kalifornijā neuztrauc tas, ka ģimene – karaliene Elizabete II un princis Filips nekļūst jaunāki. Karaliene kļūst vecāka, tāpat kā pārējie ģimenes locekļi. Viņi taču varēja atgriezties vismaz uz Ziemassvētkiem, vai tad ne?”

Levaina piekrita un atbildēja: “Es domāju, ka viņi ir gļēvuļi, es domāju, ka viņi to nevēlas darīt, jo jutīsies neērti. Sarunas un tikšanās varētu kļūt neērtas, un es domāju, ka viņi ir vienkārši gļēvuļi, kuri aizbēguši tālu prom. Bet nav taču iemesla, kāpēc viņi nevarētu ierasties.  Taču, ja viņi tomēr ierastos, viņiem nebūtu savas jaukās mājiņas, kur apmesties, jo tur šobrīd dzīvo gaidībās esošā princese Eiženija un viņa vīrs.”

Kā zināms, Harijs un Megana savu Frogmoras kotedžu pašlaik nodevuši princeses Eiženijas rīcībā, līdz pasaulē ieradīsies viņas pirmdzimtais – 2021. gada pavasarī. Taču turpmāk tāpat, kad Harijs un Megana atradīsies Lielbritānijā, Frogmoras kotedža būtu viņu mājas. Kā vēsta karaliskā ofisa avoti, Saseksas hercogpārim bija plānots atgriezties jau īsi pēc atkāpšanās no karalisko pienākumu pildīšanas aprīlī. Tomēr, koronavīrusa pandēmijas un starptautisko ceļojumu ierobežojumu dēļ, tas tā arī nenotika.

Pats Harijs ir apstiprinājis, ka plāno atgriezties mājās līdz 2021. gada Regbija līgas pasaules kausa izcīņai un, ka viņš jau šogad būtu bijis Lielbritānijā, ja nebūtu Covid-19 krīzes.

 

Iepriekšējais rakstsPēc sešu cilvēku nāves divu dienu laikā VUGD nāk klajā ar paziņojumu
Nākamais rakstsIzplatīts glābēju brīdinājums Latvijas iedzīvotājiem