Ievietojot fotogrāfiju, kurā redzams pagājušajā nedēļā aizsaulē aizgājušais princis Filips ar savu mazmazdēlu – Kembridžas hercogpāra dēlu princi Džordžu, Viljams uzrakstījis emocionālu vēstījumu sava vectēva piemiņai.

“Mana vectēva teju gadsimtu ilgo dzīvi var raksturot kā kalpošanu – savai valstij, Sadraudzības valstīm, savai sievai un karalienei, kā arī visai mūsu ģimenei.

Es jūtos laimīgs, ka mani nevada tikai viņš kā piemērs, bet esmu piedzīvojis viņa ilgstoši klātbūtni arī būdams pieaudzis – gan labos laikos, gan grūtākajās dienās. Es vienmēr būšu pateicīga, ka manai sievai bija tik daudz gadu, lai iepazītu manu vectēvu un par laipnību, ko viņš viņai izrādīja. Es nekad neuzskatīšu par pašsaprotamām šīs īpašās atmiņas, kas maniem bērniem vienmēr būs par vecvectēvu un viņa lielisko piedzīvojumu garu un neaizmirstamo humora izjūtu.

Mans vectēvs bija neparasts cilvēks un daļa no īpašas paaudzes. Mēs ar Ketrīnu turpināsim darīt to, ko viņš būtu vēlējies, un atbalstīsim karalieni turpmākajos gados. Man pietrūks mana vectēva, bet es zinu, ka viņš gribētu, lai mēs turpinātu darbu.

Fotogrāfiju uzņēmusi Kembridžas hercogiene,” savā oficiālajā Insatgram kontā raksta princis Viljams.

Ekrānšāviņš no instagram.com/kensingtonroyal/

Jau vēstīts, ka piektdien, 9. aprīlī, 99 gadu vecumā miris Karalienes Elizabetes II vīrs, Edinburgas hercogs Filips. Šī gada 10. jūnijā monarhs būtu svinējis savu 100. dzimšanas dienu.

Iepriekšējais rakstsAutovadītāji sarīko “divkauju” uz Dienvidu tilta – VIDEO
Nākamais rakstsPrincis Harijs ieradies Anglijā, bet bērēs nepildīs karalisko tradīciju