Harija Potera zvaigzne Toms Feltons, kurš attēloja Drako Malfoju, ir izraisījis milzu bažas apkārtējos un fanos pēc tam, kad burtiski sabruka, spēlējot slavenību mačā “Ryder Cup” golfa laukumā. No laukuma aktieris tika nonests, vēsta britu mediji.

Feltons, kurš 22. septembrī nosvinēja savu 34. dzimšanas dienu, satraucis “Ryder Cup” dalībniekus, skatītājus, personālu un savus fanus, kad pēkšņi spēles laikā “sabrucis” slavenību mača laikā.

Harija Potera aktieru favorīts Toms Feltons, kurš vakar svinēja 34. dzimšanas dienu, šodien satraucis skatītājus golfa laukumā “Ryder Cup” pēc sabrukuma slavenību mača laikā. Toms šodien spēlēja Whistling Straits, Sheboygan, Viskonsinā, pirms amerikāņi izaicināja eiropiešus par Ryder Cup, kas sāksies rīt, pirms viņš cieta no neatliekamās medicīniskās palīdzības. Ziņots, ka Feltons pie 18. bedrītes vienkārši nokritis zemē. Pēc tam viņš tika izvests uz nestuvēm. Nestuves bija piestiprinātas golfa bagija aizmugurē, kas palīdzēja viņu aizvest no laukuma, lai sniegtu medicīnisko palīdzību.

Viņa pašreizējais stāvoklis nav precīzi zināms, tomēr aktieris bija pie samaņas, kad uz notikuma vietu steidzās mediķi. Viņš pats arī nav sniedzis nekādu informāciju par savu veselības stāvokli sociālajos tīklos. Tiesa, Instagram stāstos parādījās ieraksts par iespēju iegādāties T-kreklu, kādi pieejami ierobežotā daudzumā.

Savā dzimšanas dienā Toms Instagram dalījās ar melnbaltu pašbildi, rakstot: “33 gadi paveikti – kungs, bija jautrs laiks šeit nokļūt, tomēr kaut kā man šķiet, ka vislabākais vēl ir priekšā. Paldies jums visiem par mīlestību, atbalstu un humora izjūtu – turpināsim labās lietas nākamajos 33xx.”

Toms atpazīstamību ieguva par savu pusaudžu gados atveidoto ļaunā burvja Drako Malfoja lomu Harija Potera filmu sērijās. Viņš sāka filmēties, kad bija vien 14 gadu vecs. Koronavīrusa pandēmijas laikā Toms sarīkoja virtuālu atkalapvienošanos ar kolēģiem – Harija Potera aktieriem.

Vēlam aktierim labu veselību!

Iepriekšējais rakstsZiņo par Jūrmalā uz ielas notikušu traģēdiju
Nākamais rakstsPāragri mūžībā devusies seriāla “Sekss un lielpilsēta” zvaigzne