6. februāra SuperBingo Auto spēlē laimētā automašīna Toyota Corolla nodota tās saimniecei Renātei Jurdžai no Rēzeknes. Šī ir jau otrā automašīna, ko Jurdžas kundze savā mūžā laimējusi loterijā. Iepriekš – kādā produktu loterijā pirms 10 gadiem, taču to mašīnu pārdevuši, jo neesot īsti gājusi pie sirds.

“Jau pirms kāda laika es sāku vīram dot zīmes, ka man vajadzētu automašīnu. Vīrs apsolīja, bet uzreiz arī noteica, ka jauna gan tā nebūšot.” Renāte nolēmusi lietas labā kaut ko darīt arī pati. Vispirms izpētījusi, kā ir iespējams laimēt automašīnu. “Man ļoti iepatikās Toyota Corolla,” viņa atzīst. Jurdžas kundze iegādājusies 2 kvītis, lai pretendētu uz Auto spēli. Ar pirmo biļeti laimējusi 15 eiro, ar otro – neko.

“Liels bija mans pārsteigums, kad saņēmu zvanu par manas kvīts izlozi Auto spēlei,” viņa stāsta. www.latloto.lv iepazinusies ar visiem materiāliem par šo spēli un sākusi gatavoties atbildīgajam brīdim. “Skaitļu kombināciju es redzēju sapnī. Tiesa, mans spēles partneris, kurš pirmais izdarīja gājienu un izvēlējās “2”, mani mazliet nojauca no domas, bet es ātrumā izvēlējos “4” – un arī tā bija pareizā izvēle. Pēc tam pārliecinoši turējos pie “2”. Nu, ko, tagad varu apstiprināt to, kas nereti izskanējis laimetāju stāstos – sapnī redzētie skaitļi patiešām var atnest veiksmi!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. februāris
Nākamais rakstsIzskan jaunas ziņas par pirms 10 gadiem aizgājušo Mārtiņu – VIDEO