Rimi izplata būtisku vēsti daudziem. Kā katru gadu, arī šogad Rimi Latvia piedāvā vasaras darba vakances jauniešiem, aicinot iepazīt darba ikdienu veikalā un gūt pirmo profesionālo pieredzi. Intereses netrūkst – vairums nodrošināto vakanču ir aizpildītas, bet vēl ir pieejamas vasaras darba vietas jauniešiem 18–20 gadu vecuma grupā. Vasaras mēnešos Rimi nodrošinās vairāk nekā 400 darba vietas jauniešiem.

Darba vietas jauniešiem, kuri mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs un ir 15–20 gadus veci, vasaras mēnešos nodrošina daudzi darba devēji, tajā skaitā Rimi, atverot vakances vairāk nekā 100 veikalos visā Latvijā. Daļa jauniešu strādās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) projekta “Skolēnu vasaras nodarbinātība” ietvaros. Tā kā NVA projektam vietas tiek pieteiktas aprīlī, pieprasījumu precīzi prognozēt nav iespējams, tāpēc, redzot lielo interesi, jaunieši tiek nodarbināti arī pēc Rimi iniciatīvas bez projekta atbalsta.

 

Jauniešiem ir iespēja strādāt veikalā no viena līdz trīs mēnešiem, tāpēc daži izvēlas pievienoties jau jūnijā, savukārt citi – tikai jūlijā vai augustā. Lielākoties skolēni vēlas strādāt vairāk nekā vienu mēnesi. Šobrīd darbu uzsākuši jau 153 jaunieši, bet lielāks pieplūdums gaidāms jūlijā. 

“Jaunieši, sevišķi tie, kuri vēl nav sasnieguši pilngadību, aktīvi izmanto šo iespēju: mēs vēl neesam izsludinājuši vakances, bet jau martā un aprīlī gan paši jaunieši, gan viņu vecāki sāk interesēties par darba iespējām vasaras mēnešos – zvana mums, interesējas pie veikalu darbiniekiem. Jauniešiem tā ir lieliska iespēja iegūt pirmo darba pieredzi un nopelnīt, bet mums – atvieglot veikalu darbinieku ikdienu vasarā, kas ir aktīvākais atvaļinājumu periods,” stāsta Rimi Latvia personāla vadītāja Gundega Kirilka.

Tiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, tiek piedāvāts pārdevēja-kasiera palīga amats, un viņu pienākumos ietilpst darbs veikala telpās, piepildot un pārskatot sortimentu plauktos. Savukārt jaunieši, kuri jau kļuvuši pilngadīgi, var izvēlēties strādāt zālē, kasē vai vitrīnas zonā. Interese par vasaras darbu Rimi ir vienlīdz liela gan Rīgā, gan reģionos. Vēl joprojām ir pieejamas vakances 18–20 gadus veciem jauniešiem, galvenokārt Rīgas veikalos.

NVA Nodarbinātības pasākumu departamenta direktora vietniece, Nodarbinātības pasākumu nodaļas vadītāja Vineta Leončika norāda: “NVA skolēnu vasaras nodarbinātības pasākums, kas pirmo reizi tika rīkots 2004. gadā, iemantojis lielu popularitāti un ir ļoti pieprasīts gan skolēnu, gan darba devēju vidū. Piedāvājot skolēniem darba iespējas vasaras brīvlaikā, darba devēji ne vien iegūst centīgus palīgus, bet arī kļūst par viņu skolotājiem darba iemaņu un darba pieredzes iegūšanā. Esam gandarīti par darba devēju lielo atsaucību, un uzņēmums Rimi Latvia šovasar ir viens no lielākajiem skolēnu vasaras darba devējiem.”

Par Rimi Latvia

Rimi Latvia ir vadošais pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 130 dažādu formātu veikaliem visā Latvijā (Rimi Hyper, Rimi Super, Rimi Mini un Rimi Express).  Kopš 2019. gada darbību uzsācis arī Rimi e-veikals, nodrošinot ērtu produktu iegādi internetā un piegādi vairākos Latvijas reģionos. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 5800 darbinieku. Rimimisija ir atbalstīt veselīgas un videi draudzīgas izvēles, padarot katru dienu arvien labāku mūsu pircējiem. Rimi Latvia ir daļa no uzņēmuma Rimi Baltic, kas apvieno vairāk nekā 290 Rimi veikalu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Vairāk: https://www.rimi.lv/

Seko mums arī Facebook un Instagram

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai- 20. jūnijs
Nākamais rakstsLūk, kur atradīsies jaunākais “Lidl” veikals!