Saskaņā ar valdības lēmumu par tirdzniecības organizēšanu no 2021. gada 15. novembra Rimi veikali visā Latvijā būs pieejami pircējiem katru dienu, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas, savukārt veikalu darba režīms būs atkarīgs no konkrētā veikala izmēra un atrašanās vietas. Pircēju ērtībai tiks pagarināti darba laiki iecienītākajos Rimi veikalos.

Pēc mājsēdes atcelšanas izmaiņas skārušas visu tirgotāju darba organizāciju, tajā skaitā Rimi veikalu tīklu. Arī turpmāk visi Rimi veikali būs atvērti katru dienu, tajā skaitā brīvdienās un svētku dienās, darbu organizējot saskaņā ar valstī noteiktajām epidemioloģiskajām prasībām.

Visi Rimi Express veikali turpmāk strādās “sarkanajā režīmā”, tāpat kā lielākā daļa Rimi Mini veikalu visā Latvijā. Šajos veikalos pirkumus varēs brīvi veikt pircēji bez sadarbspējīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem, bet veikalos būs noteikts tāds maksimālais apmeklētāju skaits, lai nodrošinātu ne mazāk kā 25 m2 no publiski pieejamās iekštelpu platības uz apmeklētāju. Izņēmumi ir Mini formāta veikali, kas atrodas tirdzniecības centros un tāpēc strādās “zaļajā režīmā”: Rimi MR Zolitūdes (Rīgā), Rimi MR Galdnieku (Rēzeknē), Rimi MR Lielā (Talsos), Rimi MR Nākotnes (Jēkabpilī) Rimi MR Ganību (Liepājā) un Rimi MR Brīvības (Balvos).

Savukārt visi Rimi hipermārketi līdz turpmākajiem valdības norādījumiem strādās “zaļajā režīmā”, t. i., tos apmeklēt varēs tikai pircēji ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, lietojot mutes un deguna aizsegus. Maksimālajam apmeklētāju skaitam ir jāatbilst nosacījumam, ka uz vienu apmeklētāju ir nodrošināti ne mazāk kā 15 m2 no publiski pieejamās iekštelpu platības.

Rimi hipermārketu darba laiki no 15. novembra būs šādi:

  • Rimi Hyper Origo strādās no plkst. 07.00 līdz 23.00.
  • Rimi Hyper ValdemāraRimi Hyper SalaspilsRimi Hyper Mārupe un Rimi Hyper Stirnu būs atvērti no plkst. 07.00 līdz 22.00
  • Pārējie Rimi hipermārketi visā Latvijā strādās no plkst. 08.00 līdz 22.00.

“Lai nodrošinātu plašākas iespējas iegādāties pārtiku un pirmās nepieciešamības preces, esam pagarinājuši darba laikus mūsu pircēju iecienītākajos veikalos, kā arī piedāvājam izmēģināt iepirkšanos e-veikalā, saņemot pirkumus Rimi Drive  vai arī sagaidot piegādi mājās. Vienlaikus mēs pievēršam lielu uzmanību mūsu pircēju un darbinieku drošībai, tāpēc aicinām ikvienu rīkoties atbildīgi, ievērot drošības prasības un izvairīties no veikala apmeklējuma, ja ir slikta pašsajūta,” aicina Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers

Sīkākā informācija par Rimi veikalu darba režīmu un laikiem ir pieejama ŠEIT.

Rimi veikalu darba laiki un darba režīmi ir noteikti saskaņā ar šobrīd tirdzniecības nozarei pieejamo informāciju. Izmaiņu gadījumā Rimi pielāgos savu veikalu darbību un attiecīgi informēs par to. Aicinām sekot līdzi aktuālajam veikalu sarakstam, to darba laikiem un noteiktajam režīmam Rimi mājaslapā vai zvanīt uz Rimi klientu servisu.

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku. 

Apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Visos Rimi veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. 

Tāpat aicinām pircējus ievērot 2 metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus. Kases zonās, kur parasti ir vislielākā cilvēku plūsma, ir izvietotas norobežojošas grīdas uzlīmes.

Ja ir iespēja plānot iepirkšanos, aicinām doties uz veikalu laikos, kad ir mazāka cilvēku plūsma – līdz plkst. 12.00 dienā vai pēc plkst. 19.00 vakarā. Tāpat aicinām uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

Sabiedrība

“Maxima” nāk klajā ar patīkamu ziņu visiem pircējiem

  Lai palīdzētu iedzīvotajiem izdarīt videi draudzīgu izvēli ikdienā, “Maxima Latvija” turpina samazināt cenas papīra iepirkuma...

LU profesore nosauc 4 iemeslus, kādēļ ir svarīgi vakcinēt bērnus – VIDEO

  Daudzas ģimenes gaida brīdi, kad varēs justies mierīgākas par saviem mazajiem bērniem, proti, paziņojumu, ka...

Turpmāk divreiz nedēļā testēs visus klātienē strādājošos, arī vakcinētos un pārslimojušos – VIDEO

  No 6. decembra visiem strādājošajiem, kas darbu veic klātienē un ir saskarē ar citiem cilvēkiem,...

“Es gribu, lai cilvēki saprot, ka nevajag ticēt antivakseru muļķībām. Mums tika “izskalotas” smadzenes.” Mediķi neticami glābj smagu pacienti

  Sieviete no Češīras atteicās no Covid-19 vakcinācijas. Vēlāk viņa piedzīvoja neapskaužamu notikumu ķēdi un nomira...

Tas ir jāredz: Magone izlēmusi remontēt māju saviem spēkiem

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone ķērusies pie remontdarbiem un izlīdzas kā var, tapešu...

Devās uz Rīgu pie ārsta un paziņas… Jau nedēļu mīklaini pazudis sirmgalvis no Talsiem

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 79 gadus veco...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. novembris

  Veidi, kādos planētas sevi šodien pozicionēs būs ļoti labvēlīgi un optimistiski, tāpēc, visticamāk, šodien būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. novembris

  Šodien, visticamāk, beidzot sajutīsi savu nozīmi, taču neaizraujies ar savas ietekmes izrādīšanu. Piemērota diena, lai...
Foto:Tharunaya.co.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. novembris

  Šodien tu vieglāk nekā parasti varēsi padarīt savus ikdienas darbus. Tava uzmanība un pacietība aizvien...
Deviant Art

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. novembris

  Šodien, visticamāk, tu kļūsi pārāk kritisks un kategorisks. Daudz radīsies dažādu secinājumu un būs vēlme...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 22. – 28. novembris

  Kārtējā nedēļa jau beigusies, sākas atkal nākamā. Kā izkārtojušās zvaigznes un, ko tas nozīmēs tieši...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. novembris

  Pirmajā dienas pusē var rasties pārlieku liels optimisms un nereālas cerības. Iespējams, tev būs nosliece...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laika apstākļiem otrdien. Naktī no 22.11....

FOTO, VIDEO: Vietām Latvijā jau snieg; otrdienas rītā sniegs klās valsts lielāko daļu

  Pirmdienas pēcpusdienā vietām Kurzemē jau snieg, savukārt naktī un otrdienas rītā sniegs pārklās valsts lielāko...

Sinoptiķi sarūgtina ar jaunāko prognozi turpmākajām dienām

  Nedēļas sākumā Latvija atradīsies anticiklona ietekmē un gaidāms lielākoties skaidrs laiks, taču jau no otrdienas...