11. janvārī atklāts jauns Rimi Miniveikals Rīgā, Valmieras ielā 33. Jaunais piemājas veikals atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, nodrošinot vietējiem iedzīvotājiem plašu ikdienā nepieciešamāko preču klāstu.

“Jaunais Rimi Mini ir izvietots 213 kvadrātmetru platībā kā kompakts piemājas veikals, kurā atrast visu ikdienā nepieciešamo. Pircējiem, kas pārvietojas ar kājām vai dzīvo netālu, veikalā būs ērti iegadāties maizi, piena produktus, gaļu un citu pārtiku, kā arī visu vajadzīgo mājai, higiēnai un bērnu kopšanai, tajā skaitā pirmās nepieciešamības preces mājas aptieciņai, piemēram, saites un plāksterus,” skaidro Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Ņemot vērā veikala nelielo platību, sortiments ir īpaši pārdomāts, lai nodrošinātu pircējiem gan pārtikas preces, gan sadzīves lietas, piemēram, traukus un pat mazo sadzīves tehniku. Lai pielāgotos ikviena pircēja gaumei, jaunajā veikalā ir pieejamas preces arī vegāniem, kā arī bezglutēna, eksotisko garšu un diētiskā pārtika.

Rimi Mini Valmieras ielā izmantoti videi draudzīgi un energoefektīvi risinājumi ar LED apgaismojumu, attālinātu gaismas un siltuma vadību un energoefektīvām aukstuma iekārtām.

Pircēju ērtībām veikals ir aprīkots ar trim pašapkalpošanās kasēm un vienu tradicionālo kasi. Veikalā tiks nodrošinātas 10 jaunas darba vietas. Tā darbalaiks būs katru dienu plkst. 08.00–22.00.

Iepriekšējais rakstsKur salabot auto arī vakaros un brīvdienās? Šeit ir lieliska iespēja!
Nākamais rakstsSēžu uz diētas, bet joprojām esmu apalītis. Kā atbrīvoties no liekajiem kilogramiem uz visiem laikiem?