Rimi Latvia atbalstīs Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķus un dispečerus 12 pilsētās visā Latvijā, nodrošinot viņus ar speciālām pārtikas enerģijas pakām, kas šajā saspringtajā laika posmā sniegs papildu enerģiju. Arī Rimi Lietuvā un Igaunijā jau drīzumā sniegs atbalstu savu valstu NMPD mediķiem.

Kā viens no lielākajiem mazumtirgotājiem Baltijas valstīs, Rimi ar vislielāko atbildību izturas  gan pret pircēju un darbinieku drošību un labsajūtu, gan arī kā sociāli atbildīgs uzņēmums vēlas sniegt savu atbalstu mediķiem, tādēļ visas NMPD brigādes tiks nodrošinātas ar pārtikas enerģijas pakām no Rimi lielveikalu tīkla. Ik dienu NMPD strādā 682 cilvēki 12 pilsētās – Rīgā, Valmierā, Cēsīs, Gulbenē, Madonā, Ventspilī, Liepājā, Kuldīgā, Rēzeknē, Daugavpilī, Jēkabpilī un Jelgavā. Savukārt kopā NMPD Latvijā strādā 3350 cilvēki.

Pārtikas enerģijas pakās būs tādi produkti kā rieksti, žāvētie augļi, musli batoniņi, āboli un ūdens, kā arī pēc nepieciešamības arī citi produkti, kas dos mediķiem uzturvielu lādiņu, ļaus ātri remdēt izsalkumu un palīdzēs atjaunot spēkus situācijās, kad nav iespējams ieturēt pilnvērtīgu maltīti.

Rimi Latvia šobrīd īsteno virkni drošības un informatīvos pasākumus, lai nodrošinātu mūsu darbinieku un pircēju drošību, tāpat nemitīgi rūpējamies par preču pieejamību mūsu veikalu plauktos. Šobrīd, kad Covid-19 izplatība strauji attīstās un mainās katru dienu, mums ir jāmaina ne vien savi paradumi, bet arī jākļūst atbildīgākiem gan pret sevi, gan citiem, kopā spēks un kolektīvā atbildība šobrīd ir vitāli nepieciešama. Papildu mūsu primārajām darbībām, mēs vēlamies šajā saspringtajā laikā pateikties un sniegt atbalstu mediķiem un dispečeriem, kuri pašaizliedzīgi veic savu darbu, gādājot par spēcinošām uzkodām, kas sniegs enerģijas lādiņu,” informē Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Palielinoties pacientu plūsmai, medicīnas personālam nereti nākas izlaist ēdienreizi vai pavadīt dienu izsalkušiem. Noskaidrojot aktuālās NMPD mediķu vajadzības, Rimi secināja, ka visvairāk personāls šobrīd novērtētu iespēju saņemt produktus, kas dod iespēju medicīnas darbiniekiem saņemt  vitamīnu un uzturvielu lādiņu, ļauj ātri remdēt izsalkumu un palīdz atjaunot spēkus.

Rimi Igaunijā un Lietuvā jau tuvākajā laikā arī sniegs atbalstu savu valstu NMPD mediķiem, nodrošinot viņus ar speciālām pārtikas enerģijas pakām.

Rūpējoties par visas sabiedrības labklājību, jau vairākas nedēļas Rimi veikalos ir pievērsta pastiprināta uzmanība drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai, ievērojot valsts institūciju prasības, kā arī iekšējās vadlīnijas.

Kopš pagājušās nedēļas veikalos pastiprināti informējam pircējus par nepieciešamo rīcību, lai pasargātu sevi un apkārtējos. Tāpat pircējiem  ieviesti iepirkšanās laiki cilvēkiem ar paaugstinātu inficēšanās risku, savukārt par sociālās distancēšanās nozīmīgumu atgādina norobežojošas grīdas uzlīmes. Esam arī apkopojuši pircēju biežāk uzdotos jautājumus un snieguši uz tiem atbildes Rimi mājas lapā: https://www.rimi.lv/biezak-uzdotie-jautajumi

Veikalu darbinieki ir nodrošināti ar aizsarglīdzekļiem, kas var tikt izmantoti nepieciešamības gadījumā veikalos un noliktavās, regulāri rūpējamies par darbiniekiem nepieciešamo vitamīnu devu uzņemšanu, kā ari visos veikalos uzsākta organiskā stikla aizsargbarjeru uzstādīšana pie kasēm.

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku, kā arī ievērot karantīnu, atgriežoties no ārzemēm.

Sabiedrība

Foto:Latloto.lv

Oficiāli: Vakcinācijas loterijā varēs laimēt 100 000 eiro

  Latvijā tiks rīkota Vakcinācijas loterija ar iespēju laimēt no 100 līdz pat 100 000 eiro. Pretendēt...

Ceturtdienas vakarā ļoti smaga avārija piedzīvota Ozolnieku pusē – VIDEO

  Smaga avārija ceturtdienas vakarā piedzīvota Ozolnieku pusē, vēsta aculiecinieki vietnē breaking.lv. Pēc aculiecinieku vārdiem autovadītājs nesavaldīja...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Septiņi glābēji cietuši, četri slimnīcā. Rīgā dzēsts milzīgs ugunsgrēks – VIDEO

  Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas šorīt izcēlās Rīgā, Rumbulas apkaimē, cietuši septiņi ugunsdzēsēji. Četri no viņiem...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Pašizolācijā Tokijā nonākuši četri Latvijas Televīzijas darbinieki – kā tas ietekmēs spēļu atspoguļošanu?

  Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...