Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu rīdziniekam, kurš strādā enerģētikas nozarē. Veiksmīgā loterijas biļete iegādāta iLOTO.

“Momentloterijas mēdzu iegādāties reti – vienu reizi gadā. Veiksmīgajā dienā latloto.lv izlasīju laimētāju veiksmes stāstus, iedvesmojoties no tiem, nolēmu iegādāties momentloterijas biļetes,” stāsta veiksminieks, “izrādījās, ka manā iLOTO kontā bija 10 eiro, tāpēc intuitīvi iegādājos divas Simtgades.”

Kad Simtgades loterijas biļetes bija iegādātas, laimētāju esot pārņēmušas sajūtas, ka viņš laimēs vērtīgu naudas laimestu. “Nokasīju pirmo Simtgades loterijas biļeti – tukša, ar cerību ķēros pie otrās – 10 000 eiro laimests,” saka rīdzinieks.

“Piedzīvoju plašu emociju gammu – sākumā jutu neizpratni, vai tiešām tā var būt? Bija nepieciešams laiks, līdz sapratu, ka veiksme man ir uzsmaidījusi un esmu laimējis loterijā,” atklāj laimētājs.

“Man ir daudz mazu sapņu, un vienu no tiem palīdzēs piepildīt Simtgades loterijas laimests. Jau pavisam drīz uzsākšu savas privātmājas būvniecību,” priecīgi stāsta veiksminieks.

“Manuprāt, ir jātic intuīcijai. Ja šķiet, ka ir īstais brīdis izmēģināt veiksmi loterijā, tas ir jādara. Veiksme ir jātestē, jo nevar zināt, kad tā uzsmaidīs tieši tev,” nosaka veiksminieks.

Iepriekšējais rakstsDivatā kailām rokām nosita pensionāri… Abiem draud bargs sods
Nākamais rakstsPatīkams notikums gaidāms kādreiz tik populārā dziedātāja Andra Ērgļa dzīvē