Pēdējās nedēļas laikā uz ceļiem bojā gājuši vairāki cilvēki – karstajās dienās pieaug gan negadījumu, gan upuru skaits, un arī piektdiena nav bijis izņēmums, vēsta Valsts policija.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 163 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 28 cilvēki un divi gājuši bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 524 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 261 par ātruma pārsniegšanu, deviņi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un trīs par agresīvo braukšanu.

Ceļu satiksmes negadījumi ar bojā gājušajiem:

Vakar, 11.jūnijā, ap pulksten 13:30 Liepājā, Brīvības ielā, pēc sākotnējās informācijas, pie šobrīd nenoskaidrotiem apstākļiem, zem tramvaja pakļuva kāda 2000.gadā dzimusi sieviete, kura no gūtajām traumām notikuma vietā gāja bojā. Saistībā ar notikušo Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess, kura laikā skaidros precīzus notikušā apstākļus.

Vakar, 11. jūnijā, ap pulksten 23.13 Rīgā, Kleistu un Lielās ielas krustojumā, pēc sākotnējās informācijas, notika sadursme starp automašīnu “Škoda” un autobusu “Solaris”. Notikuma vietā bojā gāja automašīnas “Škoda” vadītājs. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Iepriekšējais rakstsNoskaidrots Rīgā pazudušās pusaudzes liktenis
Nākamais rakstsZiņo par lielu nelaimi Gaujā pie Carnikavas