Šī gada 13. oktobrī ap pulksten 13.40  Pededzē notika ceļu satiksmes negadījums, kur automašīnas vadītājs uzbrauca velosipēdistam, kurš no gūtajām traumām gāja bojā. Pēc ceļu satiksmes negadījuma automašīnas vadītājs atstāja negadījuma vietu. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Ziemeļvidzemes iecirknis nekavējoties sāka izmeklēšanu un tās laikā noskaidrots, ka ceļu satiksmes negadījuma pēdas un bojā gājušā velosipēda līķis tika slēpts. Transportlīdzekļa vadītājs ir noskaidrots un aizturēts. Šobrīd kriminālprocesā aizdomās turētās personas statuss piemērots divām personām.

Lai nodrošinātu pirmstiesas izmeklēšanu, neapdraudētu kriminālprocesa mērķa sasniegšanu un pierādāmo apstākļu netraucētu noskaidrošanu, uzsāktajā kriminālprocesā transportlīdzekļa vadītājam, 1992. gadā dzimušajam vīrietim, šī gada 24. novembrī tika piemērots ar brīvības atņemšanu saistītu drošības līdzeklis – apcietinājums. Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma 262. panta ceturtās daļas (par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi) un 313. panta otrās daļas (par noziedznieka, kā arī nozieguma izdarīšanas rīku un līdzekļu, nozieguma pēdu iepriekš neapsolītu slēpšanu, ja slēpjamais noziegums ir sevišķi smags).

Izmeklējamajā noziegumā otrai iesaistītajai 1966. gadā dzimušai personai, kas atzīta par aizdomās turēto noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kas paredzēts Krimināllikuma 313.panta otrajā daļā, proti, par noziedznieka, kā arī nozieguma izdarīšanas rīku un līdzekļu, nozieguma pēdu iepriekš neapsolītu slēpšanu, ja slēpjamais noziegums ir sevišķi smags, piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās, ir nozīmētas ekspertīzes.

Iepriekšējais rakstsTESTS PĀRIEM: Cik labi tu pazīsti savu partneri?
Nākamais rakstsNopietni brīdina par laiku vakarā un naktī