Valsts policijā šodien, 14. aprīlī, saņemta informācija, ka Rīgā, Purvciemā noticis sevišķi smags noziegums, un sašauta kāda persona, kura notikuma vietā gājusi bojā.

Valsts policija lūdz atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un kuri šorīt laika posmā no pulksten 6.30 līdz 8.30 brauca pa Gunāra Astras ielu posmā no Dzelzavas līdz Deglava ielaiLūgums sazināties ar policiju, zvanot 110. Valsts policija aicina nebaidīties sniegt informāciju, anonimitāte tiek garantēta.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme (@sadursme)

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka bijuši vismaz divi uzbrucēji un tie ir pārvietojušies ar melnas krāsas “BMW X5” markas automašīnu ar tonētiem aizmugurējiem stikliem. Automašīnai ir bojāts labais sāns. Mašīnai iespējams var būt mainītas valsts reģistrācijas numurzīmes, tajā skaitā arī Krievijas federācijas numurzīmes.

Valsts policija aicina atsaukties personas, kuru rīcībā ir informācija par šīs automašīnas iespējamo atrašanās vietu, vai arī rīcībā ir cita informācija, tostarp videoreģistratoru ieraksti, kas var būt noderīgi izmeklēšanai.

Informācijas sniegšanai sazinieties ar Valsts policiju pa e-pastu: kipinfo21@vp.gov.lv vai arī pa tālruņa numuriem 67075257 vai 110! Valsts policija aicina nebaidīties sniegt informāciju, anonimitāte tiek garantēta.

Iepriekšējais rakstsParādās jauna versija par šausmīgo avāriju ar bojāgājušajiem uz Siguldas šosejas – VIDEO
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. aprīlis