Šorīt traģiski notikumi risinājušies Pierīgā. Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12. jūlija plkst. 6.30 līdz 13. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 59 izsaukumus – 26 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā četrus uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet 13 izsaukumi bija maldinājumi. Traģiskos satiksmes negadījumos zaudētas divas dzīvības.

Šorīt plkst. 06.15 VUGD saņēma izsaukumu uz Ķekavas novada Baldones pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Lai atbrīvotu cietušos ugunsdzēsēji glābēji izmantoja hidrauliskos instrumentus. Notikumā cieta trīs cilvēki, kuri nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Viens cilvēks ceļu satiksmes negadījumā gāja bojā. Izmantojot absorbentu tika sakārtota ceļa braucamā daļa, atvienotas automašīnu akumulatoru klemmes un darbs notikuma vietā šobrīd vēl turpinās.

Plkst. 23.15 VUGD saņēma informāciju, ka Bauskas novada Rundāles pagastā ir notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā konstatēja, ka katrā no automašīnām ir iespiests viens cilvēks. Ar hidraulisko instrumentu palīdzību ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja cilvēkus un nodeva viņus NMPD darbiniekiem. Viens no izglābtajiem negadījumā gāja bojā. Vēl divi cilvēki no transportlīdzekļiem izkļuva paši saviem spēkiem. Pēc tam sakārtota ceļa braucamā daļa. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 02.53.

Plkst. 22.34 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Bauskas novada Svitenes pagastu, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega virtuve un sadzīves mantas guļamistabā kopumā 40 m2 platībā. Pārmeklējot ēku, blakus dzīvoklī ugunsdzēsēji glābēji tajā atrada cilvēku, kuru izglāba, izvedot ar glābšanas maskas palīdzību cauri sadūmojumam. Vēl seši cilvēki  no ēkas evakuējās pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 01.48.

Vakar plkst. 09.13 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Eksporta ielu Rīgā, kur uz atpūtas kuģa, kas bija pietauvojies krastā, bija izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā konstatēts, ka deg atpūtas kuģa pirmā stāva pārsegums un starpsiena 5 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no kuģa bija evakuējies viens cilvēks, kas ar ugunsdzēsības aparāta palīdzību bija uzsācis dzēšanas darbus un negadījumā cieta. Ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā noslēdza plkst. 10.26.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega neapdzīvota māja un šķūnis, ēkas ārsiena, divos gadījumos sadzīves mantas, siena prese, divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, meža zemsedze, sausā zāle, kūdra, vadi un septiņos gadījumos atkritumi.

Iepriekšējais rakstsŠovmeņa Zeltiņa dēlam dots neparasts vārds
Nākamais raksts7 mīti par Turciju: būs pārsteigti pat tie, kas domā, ka zina visu par šo valsti