Tuvākajās dienās vietām gaidāms sniegs, taču plašāka nokrišņu zona sasniegs Latviju pašā novembra izskaņā, kad daudzviet ilgstoši snigs, kā rezultātā sniega sega kļūs ievērojami biezāka, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Visu nedēļu laiks saglabāsies auksts, naktīs vietām termometra stabiņš noslīdēs līdz -15° atzīmei, un arī decembra iesākumā laikapstākļi būtiski nemainīsies. Zemā gaisa temperatūra kopā ar regulāro snigšanu padarīs ceļus un ietves slidenas, tāpēc aicinām visus būt īpaši piesardzīgiem!

Novembra pēdējās nedēļas iesākumā saule mīsies ar mākoņiem, bet valsts austrumos mākoņu būs vairāk. Vietām sagaidāms sniegs, pirmdien tas būs neliels, bet otrdien nokrišņi būs intensīvāki, līdz ar to vietām sniega sega varētu pieaugt par vēl 5-9 cm. Lēnu līdz mērenu ziemeļu puses vēju otrdien rīta pusē nomainīs dienvidu, dienvidrietumu vējš. Kā dienas, tā arī nakts stundās gaiss būs auksts, naktī tam atdziestot līdz -5…-10°, taču valsts rietumos termometra stabiņš noslīdēs līdz pat -10…-15° atzīmei. Diennakts gaišajās stundās gaisa temperatūra būs -1…-6°, tikai otrdien jūras piekrastē tā būs ap 0°.

Nedēļas vidus nesīs nokrišņiem bagātus un ziemai raksturīgus laikapstākļus, jo Latviju šķērsos nokrišņu zona, kuras rezultātā daudzviet ilgstoši snigs, vietām nokrišņi būs stipri, līdz ar to sniega kupenas kļūs ievērojami augstākas. Trešdien arī pastiprināsies ziemeļaustrumu, ziemeļu vējš, kā ietekmē vietām puteņos un var veidoties sniega sanesumi. Tāpat snigšanas laikā būtiski pasliktināsies redzamība un ceļi joprojām saglabāsies slideni. Termometra stabiņš, līdzīgi kā nedēļas sākumā, daudzviet visu diennakti pieturēsies zem -5° atzīmes.

Decembra pirmajās dienās laiks būs mierīgs, vietām virpuļos sniega pārslas, taču nokrišņu intensitāte būs mazāka kā iepriekšējās dienās. Gaisa temperatūra lielākajā valsts daļā saglabāsies negatīva.

Iepriekšējais rakstsDiemžēl svētdienā saņemta arī ļoti skumja vēsts
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. novembris