Kā Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv vēsta LTV laika ziņu redaktors sinoptiķis Toms Bricis, jūnijs sāksies ar nedaudz vēsāku laiku, tomēr temperatūra vienalga būs tuvu jūnija sākuma klimatiskajai normai. Sinoptiķim Bricim ir pilnīgi jaunas vēstis par laiku nākamnedēļ

Lai gan kļūs vēsāks, gaidāmo laiku nekādi nevarēs nosaukt par vēsu. Nedēļas nogalē pēcpusdienās +21…+26 grādi, naktīs +11…+16. Dienas saulainas, bet pēcpusdienās vietām negaisa mākoņi.

Jūnija pirmās nedēļas ievadā gaiss atdzisīs vēl mazliet, no pirmdienas līdz trešdienai pēcpusdienās pārsvarā +19…+24 grādi. Savukārt nedēļas otrajā pusē varētu kļūt vēl mazliet vēsāks. Lai gan teju ik dienas kādā Latvijas vietā gaidāms lietus, tās aizvien būs nelielas nokrišņu zonas un sausumu īpaši nemazinās. Jāatgādina, ka aizvien spēkā ir brīdinājums par augstu ugunsbīstamību mežos visā valsts teritorijā.

Sinoptiķis norāda, ka ilgtermiņa prognozes vēl nav tik pārliecinošas, lai pateiktu droši, tomēr izskatās, ka jūnija otra pusē nāks ar gaisa temperatūru virs klimatiskās normas, proti, varētu būt siltāks kā pēdējo trīsdesmit gadu vidējie mērījumi šajā periodā.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 3.-9. jūnijs
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. jūnijs