Kurš uzvarēs Eirovīzijas dziesmu konkursā 2024? Bukmeikeri kā vienmēr jau strādā, un prognozes ir izteiktas. Tiesa, šobrīd tās vēl mēdz mainīties, taču pirmajā vietā esošā valsts noturējusi savu vietu diezgan pārliecinoši. Bet kā ar Donu? Skarbi: Eirovīzijas rezultātu prognozes

Latvijai un Donam ar dziesmu “Hollow” arī šoreiz bukmeikeri neprognozē labu rezultātu, vēl vairāk – netiek prognozēta izkļūšana no pusfināla, ierindojot dziesmu 30. vietā no šobrīd 37 pieejamām. 

 

Pirmā vieta tiek prognozēta Ukrainai: alyona alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria

 

2024. gada Eirovīzijas dziesmu konkurss būs 68. ikgadējais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kas norisināsies Zviedrijā, Malmē, pēc Lorīnas uzvaras 2023. gada konkursā ar dziesmu “Tattoo”.

Pusfināli notiks 7. un 9. maijā, bet fināls 11. maijā. Dons ar dziesmu “Hollow” uzstāsies 2. pusfinālā kopā ar Albāniju, Armēniju, Austriju, Čehiju, Dāniju, Grieķiju, Maltu, Šveici, Beļģiju, Gruziju, Igauniju, Izraēlu, Nīderlandi, Norvēģiju un Sanmarīno.

Šī būs septītā reize, kad konkursu rīkos Zviedrija (iepriekš 1975, 1985, 1992, 2000, 2013 un 2016. gadā) Skarbi: Eirovīzijas rezultātu prognozes

Dziesmas “Hollow” mūzikas autors ir Dons un īrs Liams Gedess, kurš kopā ar DJ Rudd ir viens no dziesmas producentiem, savukārt teksta autore ir amerikāniete Keita Nortropa.

Dziesma sākotnēji bija ierakstīta latviešu valodā ar nosaukumu “Lauzto šķēpu karaļvalsts” (teksta autori: Mikus Frišfelds un Kate Rudzinska) un uzvarēja konkursā “Muzikālā banka 2023”, taču Supernovai dziesma ierakstīta angļu valodā. Dziesmas videoklipu veidojis Toms Harjo.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X

Iepriekšējais rakstsEksperiments – vai “roltonos” iespējams atrast dzīvību?
Nākamais rakstsLienei Ušakovai silikona dēļ konstatēts liekais svars