Vai zinājāt, ka jūsu izvēlētais aromāts atklāj vairāk par personību nekā varētu šķist? Ja vēlaties, lai cilvēki jūs uztver noteiktā veidā, iespējams, ir pienācis laiks mainīt savu aromātu! Smaržu valoda: Kā dažādas notis atspoguļo tavu personību

Piemēram, sandalkoks bieži tiek saistīts ar mērķtiecīgiem cilvēkiem, bet citrusaugļu notis piesaista dabiskus līderus.

Kas ir smaržu personība?

Jūsu smaržu personība atbilst aromāta profilam, kas vislabāk papildina jūsu individuālās īpašības, izvēles un stilu. Tas ir veids, kā izteikt savu identitāti un radīt paliekošu iespaidu uz citiem. Smaržām ir spēks izsaukt emocijas, atmiņas un pat veidot priekšstatus, tāpēc piemērotākā aromāta atrašana ir ļoti svarīga.

Kā noteikt savu smaržu personību?

Savas smaržu personības noteikšana prasa sevis izpēti un izpratni par savām vēlmēm. Ņemiet vērā šos faktorus:

  • Stila un modes izvēles: Vai jūs vairāk piesaista elegants un klasisks stils, vai arī dodat priekšroku drosmīgiem un asiem modes trendiem?
  • Iecienītie aromāti: Pievērsiet uzmanību aromātiem, kuri jūs dabiski piesaista.
  • Dzīvesveids un intereses: Apsveriet savu dzīvesveidu, vaļaspriekus un bieži apmeklētās vietas. Vai jūs vairāk piesaista daba, piedzīvojumi vai elegance?
  • Atmiņas un emocijas: Aromāti bieži vien izraisa atmiņas un emocijas. Padomājiet par smaržām, kurām ir īpaša nozīme vai kas saistās ar patīkamām atmiņām.
  • Smaržu stiprums: Vai jūs dodat priekšroku vieglam aromātam, kas ir diskrēts, vai arī vēlaties izcelties ar spēcīgu smaržu?

Ko tavs aromāts saka par tevi?

Izvēloties aromātu, kas papildina jūsu personību, varat lieliski parādīt savu būtību. Ja vēlaties pārsteigt un mainīt līdzšinējo iespaidu, izmēģiniet aromātu, kas atšķiras no jūsu ierastā stila. Nišas smaržas, piemēram, K by Dolce Gabbana kolekcijā, ir lielisks veids, kā atrast perfektu aromātu viņam, izceļoties pūlī un parādot vēlmi nevis sekot tendencēm, bet gan tās noteikt.

 

SANDALKOKS – Mērķtiecība!

Koksnes aromātu cienītāji bieži izceļas gan akadēmiskajā, gan sportiskajā jomā un ir uzskatāmi par perfekcionistiem. Šie cilvēki ir uzticami, piedzīvojumu kāri un mīl dabu. Sandalkoks ir unikāls aromāts, ko bieži izvēlas cilvēki ar augstiem sasniegumiem. Ja vēlaties radīt augsta līmeņa, veiksmīgas un dabas mīlošas personības iespaidu, tad sandalkoka aromāti ir lielisks sākums.

 

VANIĻA – Ballītes sirds un dvēsele!

Vaniļas aromātu cienītāji ir dzīvespriecīgi, enerģijas pilni un ballītes centrālais elements. Viņi ir jautri un rada enerģisku atmosfēru, bieži tiekot pamanīti dejojam līdz rītausmai. Ja vēlaties izcelt savu dzīvespriecīgo pusi, vaniļas smaržas ir piemērotas jums.

 

ZIEDU AROMĀTI – Draudzīgām un piezemētām personībām

Ziedu aromātu cienītāji ir draudzīgi un piezemēti. Viņu mierīgā un rūpīgā daba pievelk citus, un viņi bieži bauda laiku dabā. Ja vēlaties akcentēt savu draudzīgo un eleganto pusi, izvēlieties ziedu aromātus.

 

AUSTRUMU AROMĀTI – Seksuālām un jutekliskām personībām

Silti un pikanti – austrumu aromātu piekritējiem piemīt seksīga un jutekliska daba. Viņi nebaidās ar drosmīgu aromātu izcelt savu jutekliskumu un radīt pievilcīgu iespaidu. Ja vēlaties uzsvērt savu seksuālo pusi, izvēlieties austrumu aromātus.

 

SVAIGAS ŪDENS NOTIS – Brīvai un dabai tuvai personībai

Ūdens aromātu cienītāji ir brīvas dabas cienītāji un intelektuālas personības. Viņi ir mierīgi, apdomīgi un autoritātes dabas jautājumos. Ja vēlaties uzsvērt savu brīvo un dabai tuvā cilvēka tēlu, ūdens notis būs lielisks sākums.

 

Kā pareizi uzklāt smaržas ilglaicīgai iedarbībai?

Uzklājiet smaržas uz pulsa punktiem, piemēram, uz plaukstu locītavām, kakla un aiz ausīm. Šīs zonas izstaro siltumu, kas palīdz aromātam izpausties un apņemt jūs visas dienas garumā. Izvairieties no stipras plaukstu locītavu berzēšanas, jo tas var mainīt smaržu sastāvu.

Pirms aromāta uzklāšanas izmantojiet ķermeņa losjonu. Mitrināta āda palīdzēs smaržām saglabāties ilgāk!

Smaržu valoda: Kā dažādas notis atspoguļo tavu personību

Iepriekšējais rakstsSinoptiķi izplatījuši jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ
Nākamais rakstsOstravā apzagta Latvijas hokeja izlase