Bijusī striptīza dejotāja, apgalvojot, ka ir noskūpstījusi princi Hariju kādā vakarā Lasvegasā viņa trakulīgajās ballīšu dienās, ir draudējusi nopludināt bildes, kurās viņš redzams pavisam kails, tādējādi “atriebjoties” par to, ka viņšsievieti nav pieminējis savos memuāros “Spare”. Striptīzdejotāja piedraudējusi publiskot prinča Harija kailfoto

Kerija Rojala, kurai tagad ir 52 gadi, sacīja, ka viņa noskūpstīja princi pēc tam, kad 2012. gadā viņu uzaicināja pievienoties striptīzdejotājiem un citiem viesiem viesnīcas “Wynn” numurā.

Fotogrāfijas, kurās Saseksas hercogs, kuram tobrīd bija 27 gadi, ir pavisam kails, un ir kopā ar ļoti pieticīgi ģērbtu sievieti, tika publicētas 2012. gadā izdevumā “The Sun” pēc to ievietošanas tiešsaistē.

Bijusī striptīzdejotāja Kerija tagad laikrakstam paziņojusi, ka viņai ir vairāk bilžu ar kailu Hariju, un ir draudējusi tās publicēt savas vietnes “OnlyFans” maksas sadaļā.

“Man ir dažas jaukas bildes, kurās viņš ir pavisam kails. Šīs bildes sabiedrība nekad nav redzējusi. Man ir bildes pie baseina pirms nakts un kadri ar Hariju pavisam kailu. Cilvēki būs par tām šokēti. Es esmu nedaudz dusmīga par to, ka neesmu pieminēta viņa grāmatā. Es domāju … wow. Viņš palaida garām daudzas lietas no tās nakts. Es esmu pārsteigta, ka viņš atceras vārdus, jo viņš bija diezgan apreibis, bet viņš būtu varējis atklātāk runāt par dažām lietām, kas notika starp mums, bet viņš to pilnībā palaida garām,” viņa teica

Kerija piebilda, ka Harijs bija traks un spontāns un tagad parāda sava bijušā “es” pretējo pusi.

Tas notika pēc tam, kad bijusī striptīza dejotāja 2022. gadā izsolīja melnas apakšbikses, ko, kā viņa apgalvoja, princis Harijs novilcis savas bēdīgi slavenās Lasvegasas izklaides laikā.

Kerija apgalvoja, ka viņa atradās istabā kopā ar princi, kad viņš 2012. gada augustā viesnīcā “Encore at Wynn Las Vegas” kails spēlēja iedomātu ģitāru ar biljarda kiju.

Viņa arī apgalvoja, ka Harijs dziedājis Maikla Džeksona dziesmu “Beat It” un izmantojis cimdu, lai piesegtu savu vīrišķību.

Viņa apgalvoja, ka Harijs viņai uzdāvinājis apakšveļu kā piemiņu, kad viņa pameta trakulīgo pasākumu Lasvegasā, kur viņš kails ballējās un apskāva citu sievieti, mirkļos, kas nokļuva virsrakstos visā pasaulē.

Viņa teica: “Kad viņš ballējās Vegasā, visi viņu mīlēja un mīlēja viņa jautrības sajūtu. Vismaz šīs bikses ir atgādinājums par to, kāds viņš kādreiz bija… kad Harijs bija jautrais princis. Žēl, ka viņš šajās dienās ir kļuvis tik nopietns. Pat būdams precēts divu bērnu tētis, viņam joprojām vajadzētu šad un atkal “izlaist matus” — kas nu no tiem palicis pāri.”

Striptīzdejotāja piedraudējusi publiskot prinča Harija kailfoto

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsSievišķīgas brokastis mīļotajām dāmām
Nākamais rakstsSkarbi: Puse Latvijas iedzīvotāju mēģina ietaupīt uz pārtikas rēķina