Par pēdējā laika, iespējams, stulbāko dzērājšofera iekrišanu policistu nagos vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Ķekavā darba dienas pievakarē Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši kāda vietējā iedzīvotāja zvanu par pilsētiņas centrā apturētu “Volvo”, pie kura stūres šajā vakarā, visticamāk, sēdies piedzēries vīrietis. Novērošanas kamerās likumsargi ievēroja, ka auto nogriežas uz šosejas un dodas Bauskas virzienā.

Apturot šo auto, apstājās vēl viens. “Volvo” šoferis patiešām izrādījās pamatīgā reibumā, bet otrs vadītājs nebija dzēris. Nu policistiem atklājās notikumi, kas droši ļauj šajā vakarā pieredzēto saukt par pilnīgu stulbumu.

Izrādās, ka dēls ar savu auto ieradies pakaļ tēvam, bet tā vietā, lai uz aptuveni kilometru attālajām mājām viņu aizvestu, puisis iedzērušo tēvu “eskortējis”, ļaujot viņam pašam sēsties pie stūres.

Alkometrs uzrādījis 2,65 promiles, bet visi centieni ko “sarunāt” beigušies ar ceļu policistu ierašanos un protokolu par transportlīdzekļa vadīšanu dzērumā. Nu par īso ceļa gabalu reibumā pie stūres nāksies šķirties ne vien no četriem cipariem rakstāmas summas, bet arī autovadītāja apliecības. Tikmēr dēls nu varēs tēti vadāt pēc sirds patikas, jo dzērājšoferis pie auto stūres nesēdīsies vairākus gadus.

 

Iepriekšējais rakstsKāpēc koronavīruss vienam ir nāvējošs, bet citam – ne? – VIDEO
Nākamais rakstsPārbaudot parastu konditoreju Latgalē, policijai atklājas prātam neaptveramas lietas