Pamestu meitenīti, kuru “atstāja apēšanai savvaļas dzīvniekiem” atkritumu maisā, atrada un izglāba klaiņojošs suns, vēsta ārzemju mediji.

Tiek ziņots, ka dzīvnieks trešdien atrada meiteni atkritumu maisā Libānas ziemeļu pilsētas Tripoles rātslaukumā. Suns sāka vilkt maisu ar zīdaini tuvāk cilvēkiem, un kāds garāmgājējs dzirdējis no tā nākam raudāšanai līdzīgu skaņu, vēsta “The National”.

Mazulis tika nogādāts Islāma slimnīcā, bet pēc tam tika pārvests uz Tripoles valdības slimnīcu. Viņas stāvoklis tika raksturots kā smags, bet stabils, un cilvēki viņas izdzīvošanu raksturoja kā “brīnumu”.

Tiešsaistē ir kopīgoti mazuļa attēli, kuros redzams, ka šausminošā pārbaudījuma laikā viņa guvusi zilumus un dažādas brūces, taču tiek ziņots, ka viņa ir ātri atveseļojusies.

Valstī ir plaši izplatīts sašutums un nosodījums par šo šausmīgo rīcību, daudzi norāda, ka sunim “ir vairāk cilvēcības” nekā “noziedzīgajiem” vecākiem.

Daudzi arī izrādījuši interesi par pamestā bērna adoptēšanu. Policija šobrīd izmeklē, kas slēpjas aiz šīs nežēlīgās pamešanas.

Diemžēl bērnu izmešanas un vardarbības pret bērniem gadījumi ir vairojušies, jo nabadzīgajā valstī pasliktinās dzīves līmenis. Tripolē, kas ir Libānas otrā lielākā pilsēta, ir visaugstākais nabadzības līmenis valstī.

Iepriekšējais rakstsValsts policija lūdz iedzīvotāju palīdzību!
Nākamais rakstsJelgavā atklātas nelegāli organizētas bērnu vasaras nometnes