AS Tallink Grupp pieņēma lēmumu atjaunot maršrutu Rīga – Stokholma no 2022. gada pavasara. Plānots, ka kuģis Romantika kursēs starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām katru otro dienu no 01.04.2022. Vienlaikus tas nozīmē, ka regulārā satiksme maršrutā Rīga – Stokholma šogad atjaunota netiks.

Tāpat uzņēmums nolēma jau šī gada vasarā atsākt darbību regulārajā līnijā Tallina – Stokholma pēc gandrīz 16 mēnešus ilga maršruta apturēšanas ceļojumu ierobežojumu dēļ starp Igauniju un Zviedriju. Sākotnēji plānots, ka kuģis Baltic Queen daļēji atjaunos satiksmi maršrutā Tallina – Stokholma no 2021. gada 9. jūlija ar atiešanu no abām galvaspilsētām katru otro dienu.

Kaut arī Tallina – Stokholma maršruts plašākai publikai tiks atvērts 9. jūlijā, pirmais kuģa Baltic Queen reiss no Igaunijas uz Zviedrijas galvaspilsētu notiks jau 7. jūlijā, kura laikā Tallink partneriem un darbiniekiem būs iespēja atgriezties ikdienas darbu ritējumā un “pamodināt” Baltijas jūras karalieni – kuģi Baltic Queen – no “garās snaudas”, un tādējādi pārliecinātos, ka klientiem tiek sniegta labākā ceļojumu pieredze Baltijas jūrā.

Komentējot pieņemtos lēmumus, Tallink Grupp valdes priekšsēdētājs Pāvo Negene sacīja:

“Kad mēs 2020. gada martā apturējām kuģu kustību maršrutos Tallina – Stokholma un Rīga – Stokholma, pirmo reizi pārtraucot regulāro jūras savienojumu starp Igauniju, Latviju un Zviedriju, mēs nekad nedomājām, ka šī savienojuma atjaunošana prasīs gandrīz pusotru gadu un ilgāk. Šajā laikā mēs esam darījuši visu, ko varējām, dodot pasažieriem iespēju nokļūt Zviedrijā, izmantojot mūsu kravas kuģus maršrutā Paldiski – Kapelšēra, uz laiku atverot maršruta trīsstūri Tallina – Stokholma – Rīga ar kuģi Victoria I, kā arī sniedzot iespēju klientiem doties uz Zviedriju caur Somiju. Taču nekas nav labāks kā tiešais jūras transporta savienojums, tāpēc esmu gandarīts, ka līdz ar pandēmijas situācijas uzlabošanos un vakcinācijas gaitas pozitīvu progresu, varam piedāvāt ceļotājiem nokļūt Zviedrijā no Igaunijas jau no jūlija.”

Turpina Negene: “Brīdī, kad pamazām tiek atcelti ceļošanas ierobežojumi, mēs pakāpeniski atsākam savu darbību, sākotnēji piedāvājot ceļošanu no Tallinas uz Stokholmu katru otro dienu ar vienu kuģi. Uz kuģa ir pietiekamas iespējas ievērot sociālo distanci, kā arī nopietni sekojam līdzi, lai tiktu ievērotas visas drošības un nepieciešamās higiēnas prasības. Vienlaikus pasažieriem ir dota iespēja jau atkal apciemot Stokholmu, pieredzēt jūras ceļojumu šarmu, baudot izsmalcinātas maltītes kuģa restorānos, izdevīgu iepirkšanos veikalos, kā arī neaizmirstamās emocijas Baltijas jūrā, kas tik ļoti gaidītas pēc sarežģītās ziemas un pavasara.

Vienlaikus 15.06.2021. tika atvērta pārdošana ceļojumiem arī maršrutā no Rīgas uz Stokholmu. Kuģis Romantika varētu atsākt satiksmi starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām katru otro dienu no 2022. gada 1. aprīļa. Tas galvenokārt ir saistīts ar spēkā esošiem ceļošanas ierobežojumiem abās valstīs.

Ceļotājus no Latvijas aicinām izmantot iespēju pārlaist nakti kādā no 3 Tallink Hotels viesnīcām Tallinā, tādējādi atvieglojot ceļošanas plānošanu un nesteidzīgi izbaudot sen gaidītās vasaras brīvdienas un ceļojumus. Visas viesnīcas atrodas Tallinas pilsētas centrā un tuvu Tallinas ostai.”

“Neesam aizmirsuši arī par saviem lojāliem Club One klientiem, kuriem ir īpaši piedāvājumi gan ceļojumu iegādei, gan uz kuģa, gan arī viesnīcās,” secina Negene.

Kuģis Baltic Queen no Tallinas uz Stokholmu dosies katru otro dienu no 9. jūlija pēc šāda grafika:

  • Izbraukšana no Tallinas plkst. 18:00
  • Ierašanās Stokholmā plkst. 10:30
  • Izbraukšana no Stokholmas plkst. 17:30
  • Ierašanās Tallinā plkst. 10:15

Biļešu pārdošana maršrutā Tallina – Stokholma un Rīga – Stokholma ir atvērta no 2021. gada 15. jūnija.

Maršruta Tallina – Stokholma atkārtota atvēršana Skandināvijā strādājošiem cilvēkiem dos iespēju doties uz darbu ar savām automašīnām. Pagaidām Tallink turpina arī uzņemt pasažierus ar transportlīdzekļiem uz saviem kravas kuģiem Sailor un Regal Star, kas kursē Paldiski – Kapelšēra maršrutā.

Pirms ceļojuma rezervēšanas aicinām pārliecināties, vai pasažieriem ir atļauts doties uz galamērķi, kā arī vai ir sagatavoti nepieciešamie dokumenti ieceļošanai valstī. Prasību un noteikumu ievērošana ir katra pasažiera atbildība.

Ar visiem ceļotājiem, kas rezervējuši ceļojumus no Rīgas uz Stokholmu, Tallink klientu apkalpošanas speciālisti sazināsies tuvākajā laikā, lai vienotos par ceļojumu pārcelšanas vai atmaksas iespējām.

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Midori H/CC

Diemžēl sestdiena sākusies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 157 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 25 cilvēki un viens gājis bojā. 23/07/2021 plkst.08:51...

Pazīstamais laika zīmju vērotājs Bukšs saņem skarbu kritiku par viedokli vakcinēšanās jautājumā

  Jūlija vidū pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā publicējis saiti uz...

Pēkšņi parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu EOLIKA

  Par godu leģendārās grupas "Eolika" 40. gadu jubilejas tūrei, ne mazāk leģendārais komponists Boriss Rezņiks...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime piektdien notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...