AS Tallink Grupp pieņēma lēmumu atjaunot maršrutu Rīga – Stokholma no 2022. gada pavasara. Plānots, ka kuģis Romantika kursēs starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām katru otro dienu no 01.04.2022. Vienlaikus tas nozīmē, ka regulārā satiksme maršrutā Rīga – Stokholma šogad atjaunota netiks.

Tāpat uzņēmums nolēma jau šī gada vasarā atsākt darbību regulārajā līnijā Tallina – Stokholma pēc gandrīz 16 mēnešus ilga maršruta apturēšanas ceļojumu ierobežojumu dēļ starp Igauniju un Zviedriju. Sākotnēji plānots, ka kuģis Baltic Queen daļēji atjaunos satiksmi maršrutā Tallina – Stokholma no 2021. gada 9. jūlija ar atiešanu no abām galvaspilsētām katru otro dienu.

Kaut arī Tallina – Stokholma maršruts plašākai publikai tiks atvērts 9. jūlijā, pirmais kuģa Baltic Queen reiss no Igaunijas uz Zviedrijas galvaspilsētu notiks jau 7. jūlijā, kura laikā Tallink partneriem un darbiniekiem būs iespēja atgriezties ikdienas darbu ritējumā un “pamodināt” Baltijas jūras karalieni – kuģi Baltic Queen – no “garās snaudas”, un tādējādi pārliecinātos, ka klientiem tiek sniegta labākā ceļojumu pieredze Baltijas jūrā.

Komentējot pieņemtos lēmumus, Tallink Grupp valdes priekšsēdētājs Pāvo Negene sacīja:

“Kad mēs 2020. gada martā apturējām kuģu kustību maršrutos Tallina – Stokholma un Rīga – Stokholma, pirmo reizi pārtraucot regulāro jūras savienojumu starp Igauniju, Latviju un Zviedriju, mēs nekad nedomājām, ka šī savienojuma atjaunošana prasīs gandrīz pusotru gadu un ilgāk. Šajā laikā mēs esam darījuši visu, ko varējām, dodot pasažieriem iespēju nokļūt Zviedrijā, izmantojot mūsu kravas kuģus maršrutā Paldiski – Kapelšēra, uz laiku atverot maršruta trīsstūri Tallina – Stokholma – Rīga ar kuģi Victoria I, kā arī sniedzot iespēju klientiem doties uz Zviedriju caur Somiju. Taču nekas nav labāks kā tiešais jūras transporta savienojums, tāpēc esmu gandarīts, ka līdz ar pandēmijas situācijas uzlabošanos un vakcinācijas gaitas pozitīvu progresu, varam piedāvāt ceļotājiem nokļūt Zviedrijā no Igaunijas jau no jūlija.”

Turpina Negene: “Brīdī, kad pamazām tiek atcelti ceļošanas ierobežojumi, mēs pakāpeniski atsākam savu darbību, sākotnēji piedāvājot ceļošanu no Tallinas uz Stokholmu katru otro dienu ar vienu kuģi. Uz kuģa ir pietiekamas iespējas ievērot sociālo distanci, kā arī nopietni sekojam līdzi, lai tiktu ievērotas visas drošības un nepieciešamās higiēnas prasības. Vienlaikus pasažieriem ir dota iespēja jau atkal apciemot Stokholmu, pieredzēt jūras ceļojumu šarmu, baudot izsmalcinātas maltītes kuģa restorānos, izdevīgu iepirkšanos veikalos, kā arī neaizmirstamās emocijas Baltijas jūrā, kas tik ļoti gaidītas pēc sarežģītās ziemas un pavasara.

Vienlaikus 15.06.2021. tika atvērta pārdošana ceļojumiem arī maršrutā no Rīgas uz Stokholmu. Kuģis Romantika varētu atsākt satiksmi starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām katru otro dienu no 2022. gada 1. aprīļa. Tas galvenokārt ir saistīts ar spēkā esošiem ceļošanas ierobežojumiem abās valstīs.

Ceļotājus no Latvijas aicinām izmantot iespēju pārlaist nakti kādā no 3 Tallink Hotels viesnīcām Tallinā, tādējādi atvieglojot ceļošanas plānošanu un nesteidzīgi izbaudot sen gaidītās vasaras brīvdienas un ceļojumus. Visas viesnīcas atrodas Tallinas pilsētas centrā un tuvu Tallinas ostai.”

“Neesam aizmirsuši arī par saviem lojāliem Club One klientiem, kuriem ir īpaši piedāvājumi gan ceļojumu iegādei, gan uz kuģa, gan arī viesnīcās,” secina Negene.

Kuģis Baltic Queen no Tallinas uz Stokholmu dosies katru otro dienu no 9. jūlija pēc šāda grafika:

  • Izbraukšana no Tallinas plkst. 18:00
  • Ierašanās Stokholmā plkst. 10:30
  • Izbraukšana no Stokholmas plkst. 17:30
  • Ierašanās Tallinā plkst. 10:15

Biļešu pārdošana maršrutā Tallina – Stokholma un Rīga – Stokholma ir atvērta no 2021. gada 15. jūnija.

Maršruta Tallina – Stokholma atkārtota atvēršana Skandināvijā strādājošiem cilvēkiem dos iespēju doties uz darbu ar savām automašīnām. Pagaidām Tallink turpina arī uzņemt pasažierus ar transportlīdzekļiem uz saviem kravas kuģiem Sailor un Regal Star, kas kursē Paldiski – Kapelšēra maršrutā.

Pirms ceļojuma rezervēšanas aicinām pārliecināties, vai pasažieriem ir atļauts doties uz galamērķi, kā arī vai ir sagatavoti nepieciešamie dokumenti ieceļošanai valstī. Prasību un noteikumu ievērošana ir katra pasažiera atbildība.

Ar visiem ceļotājiem, kas rezervējuši ceļojumus no Rīgas uz Stokholmu, Tallink klientu apkalpošanas speciālisti sazināsies tuvākajā laikā, lai vienotos par ceļojumu pārcelšanas vai atmaksas iespējām.

Sabiedrība

Foto:Latloto.lv

Oficiāli: Vakcinācijas loterijā varēs laimēt 100 000 eiro

  Latvijā tiks rīkota Vakcinācijas loterija ar iespēju laimēt no 100 līdz pat 100 000 eiro. Pretendēt...

Ceturtdienas vakarā ļoti smaga avārija piedzīvota Ozolnieku pusē – VIDEO

  Smaga avārija ceturtdienas vakarā piedzīvota Ozolnieku pusē, vēsta aculiecinieki vietnē breaking.lv. Pēc aculiecinieku vārdiem autovadītājs nesavaldīja...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Septiņi glābēji cietuši, četri slimnīcā. Rīgā dzēsts milzīgs ugunsgrēks – VIDEO

  Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas šorīt izcēlās Rīgā, Rumbulas apkaimē, cietuši septiņi ugunsdzēsēji. Četri no viņiem...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Pašizolācijā Tokijā nonākuši četri Latvijas Televīzijas darbinieki – kā tas ietekmēs spēļu atspoguļošanu?

  Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja...

Horoskopi un Testi

Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. jūlijs – 1. augusts

  Šīs nedēļas beigās jau klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts! Tas jāizbauda un jāļaujas, lai...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...