Šodien, 1. jūlija pusdienlaikā, stipru lietusgāžu rezultātā tirdzniecības centrā “AKROPOLE Alfa” tika bojāta iekšējā lietus notekcaurule, kas atrodas virs veikala “Douglas”. Tā rezultātā tika appludināti piekaramie griesti un daļa no konstrukcijas nobruka, informē veikala administrācija. t/c “AKROPOLE Alfa” nobrukuši piekaramie griesti, ūdens sabojājis vairākus veikalus

Piekaramo griestu sabrukšanas rezultātā tāpat tika bojātas arī automātiskās ugunsdzēsības sistēmas caurules, kas radīja papildu ūdens noplūdi telpās.

Uzreiz pēc bojājumu konstatēšanas, nekavējoties tika veikta apmeklētāju un darbinieku evakuācija, un notikuma vietā ieradās atbildīgie glābšanas dienesti. Ir notikusi rūpīga situācijas pārbaude un neviena persona nav cietusi. Arī blakus esošajiem veikaliem ir nodarīti bojājumi lielā ūdens daudzuma rezultātā. Šobrīd aktīvi strādājam pie bojājumu seku novēršanas un iepirkšanās centra darbība tiks atjaunota, kolīdz tiks saņemta atļauja no atbildīgajiem dienestiem. Apmeklētāji tiks informēti par situācijas tālāku attīstību.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKā pasargāt sevi ceļojuma laikā?
Nākamais rakstsEsi gatavs izjokot slavenības? Piesakies piedzīvojumam!