Vienu mēnesi pēc tam, kad kāda sieviete laimēja pirmo lielo momentloterijas Varis laimestu – 20 000 eiro, tāda pati veiksme piemeklējusi vēl kādu vīru. Viņš atļauj publiskot savu vārdu – Rolands – un atklāj, ka ir no Ozolniekiem un strādā par traktoristu, vēsta “Latvijas Loto”.

Laimīgā biļete iegādāta Jelgavā, Loka maģistrālē 2a, SIA Narvesen Baltija pie Neste degvielas uzpildes stacijas. “Todien braucu uz Nesti, lai ielietu degvielu. Nodomāju, vai tad man, vecam muļķim, tiešām nekad neveiksies,” viņš smejoties atceras pirmdienas notikumus. “Loterijas biļetes es esmu pircis reti. Pirms kāda laika nopirku 8 dažādas biļetes, bet šajā reizē – 10 momentloterijas Varis un 3 – Mode. Gribēju pirkt Auto loto, jo gribējās automašīnu, bet tās bija izpirktas. Gāju uz risku: būs – būs, nebūs – nebūs. Tāpat jau to naudu notērētu.”

Turpat uz vietas biļetes nokasījis, bet, tā kā nebija iedziļinājies noteikumos, tad savu laimestu nav noskaidrojis un iedevis pārdevējai, lai viņa apskatās, kas tur sanācis. “Pēkšņi viņa saka – jums ir lielais laimests! 20 000 eiro! Tas bija Varis biļetē ar slēpošanu. Uzreiz zvanīju Latvijas Loto un noskaidroju, ka kļūdas patiešām nav.”

Rolands uzskata, ka viņam ir laimīga roka, jo loterijās ieguldītā nauda arī līdz šim bija atmaksājusies – “varbūt izdevis biju par kādiem 20 eiro vairāk, nekā saņēmis. Pa sīkumiem savu ieguldījumu esmu dabūjis atpakaļ.”

“Man ir, kur naudu likt,” viņš saka, “sievai veselības problēmas, viņai vajag ārstēties – tā ir prioritāte. Arī māja jāpieremontē,” atklāj Rolands un piebilst, ka sāks ar jumtu. “Pašam neko īsti nevajag. Šoreiz palikšu pēdējā vietā.”

Iepriekšējais rakstsVeikalu tīkls “Maxima” nāk klajā ar jaunu informāciju
Nākamais rakstsDramatiski notikumi risinājušies TV šovā “Caur ērkšķiem uz…”