Atklāj Latviju no jauna! Līdz 4. novembrim norisinās “Rover Izaicinājums”, kura laikā ikvienam ir iespēja apceļot mūsu zemi atrodot Latvijas ekstremālos punktus – tās sirdi un dvēseli, tās augstāko, tālāko, dziļāko vietu un vēl neatklāto fenomenu. Šī ir arī iespēja cīnīties par ceļazīmi misijai uz Arktiku kopā ar National Geographic “Latvijas atklājējs” titula ieguvēju, “Latvijas Izaicinājuma” autoru un piedzīvojumu mednieku Valdi Vītoliņu.

Pasaules apceļotājs Valdis Vītoliņš jau vairākus gadus pārsteidz ne tikai ar piedzīvojumiem apceļojot dažnedažādus pasaules nostūrus, bet arī veidojot ikvienam pieejamus izaicinājumus tepat Latvijā ar mērķi iepazīt mūsu zemi un tās dabas vērtības. Pazīstamākais no tiem – pārgājienu seriāls “Latvijas Izaicinājums”. Tagad tapis ir otrais šāda veida piedzīvojums, kas kopumā sastāv no deviņiem posmiem – “Rover Izaicinājums”.

Valdis Vītoliņš atklāj: “Latvijā ir bezgala daudz dabas vērtību, un šis izaicinājums ir veids, kā atklāt daļu no tām. Katra piedzīvojuma mērķis ir saniegt kādu no unikālajiem Latvijas punktiem. Lai to izdarītu, dalībniekiem būs jāpilda dažādi izzinoši uzdevumi, jādodas pārgājienos, jābrauc ar auto, jāpiedalās foto orientēšanās un pat jāizmanto peldlīdzekļi.” Piedzīvojumi veidoti tik dažādi, lai ikvienam tie būtu aizraujoši, pārsedzot visus Latvijas reģionus.

Lai pretendētu uz ceļazīmi Artikas misijai, ir jāveic vismaz viens no deviņiem izaicinājuma posmiem. Jo vairāki posmi tiks paveikti, jo lielāka iespēja izcīnīt ceļojumu. Pirmais, kurš būs veicis visus posmus, dāvanā saņems piedzīvojumu uz Maroku. Vairāk informācijas un pieteikšanās: https://rover.lv/rover-izaicinajums-443.

Valdis Vītoliņš pazīstams arī kā ceļojumu aģentūras “PostNos” līdzīpašnieks. Augot pieredzē no 2023. gada 1. augusta Valda Vītoliņa komanda no “PostNos” pārtop piedzīvojumu aģentūrā “Rover”.

Iepriekšējais raksts“Neaiztiec svešu dzīvnieku!” – bet kādēļ?
Nākamais rakstsAptieciņa mājdzīvniekam: kāpēc svarīga un ko tajā glabāt?