Aprīlī 47 gadus veca mārupiete, kura strādā veselības nozarē, Simtgades loterijā laimējusi 100 000 eiro, vēsta Latvijas Loto. Laimīgā biļete iegādāta iLOTO. “Tas ir joks?!” Trīs bērnu mamma no Pierīgas tikusi pie milzīgas naudas summas

Laimētāja stāsta, ka jau iepriekš loterijās laimējusi trauku mazgājamo mašīnu un naudu, tāpēc daudzi viņu uzskatot par veiksminieci. Taču tik vērienīgs laimests, kā Simtgades loterijā, ir pirmo reizi. “Momentloterijas iegādājos reti, taču, ja veiksmi neizmēģina, nevar uzzināt, vai tiešām esi veiksmīgs,” saka sieviete.

Mārupiete dzimusi Pūķa gadā, tāpēc viņa dzīvojot pārliecībā, ka šis gads būs laimīgs un veiksmīgs. “Ideja par loterijas biļetes iegādi radās, runājot ar draudzeni par svētku rīkošanu, kurai bija nepieciešamas papildu finanses,” viņa stāsta, “tāpēc 10. aprīļa vakarā neapzināti iegādājos dažas momentloterijas – Pērli500 €, divas Simtgades.”

“Visas momentloteriju biļetes izrādījušās veiksmīgas. Taču, kad nokasīju laimīgo Simtgades loterijas biļeti, nogāzos no gultas,” viņa smejas, “saucu meitu, lai viņa apskatās manā telefonā, vai tiešām laimēju 100 000 eiro. Viņa tikai iesaucās: “Tas ir joks!?”.”

Trīs bērnu mamma uzreiz nespēja noticēt savai veiksmei, lai arī atzīst, ka vienmēr cerējusi uz lielāku laimestu. “Bija nepieciešams laiks, lai es aprastu ar šo ziņu un pieļautu domu, ka tas patiešām ar mani ir noticis,” laimētāja apliecina.

“Man patīk Simtgade! Tam ir trīs iemesli – vienkāršs spēles princips, mākslinieku radītais dizains un, protams, labais mērķis – stipendijas vidusskolu absolventiem. Taču nebiju pat iedomājusies, ka labā mērķa dēļ laimests netiek aplikts ar Iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN). Patīkams pārsteigums,” viņa atklāj.

Par laimētajiem 100 000 eiro laimētāja plāno organizēt neaizmirstamas svinības. “Ko darīšu ar laimesta atlikušo daļu, vēl nezinu.”

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsRīgā īpaši muļķīgā veidā “iekrīt” meklēšanā izsludināta sieviete
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. aprīlis