Klāt kārtējā aprīļa nedēļa, tāpēc ir laiks uzzināt, kādus notikumu līkločus turpmākajām dienām paredzējušas un iezīmējušas planētas un zvaigznes! Uzzini, kam ļauties vai no kā labāk atturēties nākamajās aprīļa dienās! Tavs horoskops lieliskai nedēļai: 8.-14. aprīlis

 

Auns

Šī nedēļa solās būt interesanta un pilna ar dažādiem pozitīviem notikumiem. Rūpīgi sastādīsi plānus un atlicināsi laiku arī, lai parūpētos, atalgotu sevi un savus mīļos. Gūsi panākumus pateicoties mīlestībai, kuru saņem un dod. Raizes var sagādāt kāds no tava draugu loka. Lai kas arī notiktu, tas būs kas pēkšņš un nekontrolējams. Nedēļas laikā nāksies šķirties vai tikties ar kādu zēnu vai jaunu vīrieti no ģimenes loka, kam iemesls var būt pārvākšanās, ceļošana u.c. Diemžēl, aprīļa sākums dažiem var atnest vajadzību pieņemt lēmumu par laulības vai attiecību šķiršanu, kas gan nebūs nekāds pārsteigums. Interesantu pieredzi gūs sievietes, kurām šajā nedēļā plānots romantisks izbrauciens ar savu mīļoto. Iespējama sanākšana par godu kāda bērna piedzimšanai, dzimšanas dienai vai citām svinībām. Auna zīmē dzimušie vīrieši vēlēsies mazāk laika pavadīt mājās un vairāk doties kopā ar draugiem ārpus tās vai pievērsties darbam. Iespējama dzīvesvietas maiņa. Var gadīties, ka saņemsi ziņas saistībā ar saderināšanos vai kāzām tavu draugu lokā.

 

 

Vērsis

Šonedēļ ieteicams izvairīties no nepārdomātiem un impulsīviem pirkumiem. Centies saglabāt objektīvu skatījumu uz lietām un notikumiem tev apkārt. Izvairies no kārdinošiem, viegli dotiem solījumiem vai vismaz pilnībā nepaļaujies uz tiem. Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst personiskajām attiecībām – pastāv liels risks piedzīvot pārpratumus un nesaskaņas. Tevi samulsinās vai pat likst justies depresīvi nepatikšanas, kurās iekulsies kāds no taviem draugiem. Vērša zīmē dzimušām sievietēm nāksies pieņemt lēmumus attiecībā uz kādu vīrieti ģimenē – dēlu, mazdēlu, brāli vai māsas/brāļa dēlu. Daudziem būs nepieciešams parūpēties par saviem vecākiem vai tiem piederošu īpašumu. Vīriešiem rūpīgi jāplāno savs budžets, jo zvaigznes sola papildus izdevumus saistībā ar meitu, mazmeitu, draudzeni vai sievu. Iespējams, dosies kādu apciemot vai uzņemsi ciemiņus mājās pie sevis. Pastāv risks konfliktam par kādu īpašumu vai īpašuma lietām, kas saistītas ar kādu tavu kaimiņu vai ģimenes locekli. 

 

 

Dvīņi

Pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar negaidītu veiksmi, iespēju atrisināt kādu problēmu vai iespēju gūt panākumus personiskajā vai profesionālajā jomā. Dari, domā un netērē laiku. Šī nedēļa atnesīs tev dažādus jaunumus, informāciju un piedāvājumus no tuvienes un tālienes. Finansiālas attiecības ar kādu no taviem draugiem būs tev par labu vai tavās interesēs. Gaidāms kāds svarīgs, liktenīgs notikums. Zvaigznes sola pārsteidzošus notikumus darbā, kurus sagādās iepriekšējie kolēģi, biznesa partneri vai kas cits, ko savā ziņā jau esi paguvis atstāt pagātnē. Īpašs pārsteigums būs saistīts ar kādu sakaru atjaunošanu, kā rezultātā tiks noslēgta kāda vienošanās. Iespējams, pieņemsi negaidītu lēmumu pamest vai mainīt esošo darbu dēļ kādas konkrētas situācijas mājās vai darbā. Skumjas, kuras izjuti pagaisīs un būs vairāki iemesli būt laimīgam, mierīgam un cerību pilnam. Vīrieši atbrīvosies no depresijas, nedrošības, bailēm un uztraukuma pateicoties kādai jaunai iespējai. Sievietēm lielas izredzes iegūt savā rīcībā kādu īpašumu, ekipējumu u.c., kas iepriekš piederēja vai bija plānotas, ka piederēs kādam citam.

 

 

Vēzis

Šonedēļ noslēgsi svarīgu vienošanos ar kādu savu radinieci. Tavas ģimenes sievietes būs iemesls dažādiem notikumiem, tikšanām, sarunām un vienošanām. Vēža zīmē dzimušām sievietēm nedēļa būs diezgan interesanta un aizņemta. Būs jārealizē vairāki nozīmīgi plāni, kas saistīti ar ģimeni vai jāorganizē ģimenes tikšanās. Gaidāma rosība mīlas dzīvē meitenēm un gados jaunām sievietēm. Sievietēm virs 35 gadu vecuma šī nedēļa noslēgsies ar labi padarīta darba sajūtu. Vīriešiem, kuru darbs saistīts ar transportu un, kuri izmanto automašīnu ikdienā, ieteicams būt īpaši piesardzīgiem un uzmanīgiem. Pastāv risks dažādiem negadījumiem un nepatīkamām situācijām. Saņemsi negaidītus jaunumus saistībā ar kādu sievieti, kurai konkrētā dzīves posmā bija nozīmīga loma tavā dzīvē. Labvēlīgs laiks savu plānu un ideju realizēšanai. Atsevišķās situācijās saņemsi palīdzību vai noderīgu padomu no cilvēkiem/vitām, no kurām nekad to negaidīji. Esi gatavs tam, ka kāds var censties izjaukt tavus plānus. Nedēļas laikā vari izjust uztraukumu un raizes par kādu zēnu vai jaunu vīrieti, kurš dosies ceļojumā vai, kurš dzīvo citviet.

 

 

Lauva

Kopumā nedēļa Lauvas zīmē dzimušajiem būs visai savāda. Pagātne un nākotne sajauksies kopā neparedzamos veidos, dodot tev labāko, ko no tās vari gūt. Nebaidies no tā, ko liktenis tev šajā nedēļā piespēlēs. Neiespringsti uz atbilžu meklēšanu jautājumiem, kuri var tikt atbildēti tikai nākotnē. Gaidāmi pārsteigumi saistībā ar bērniem. Ziņas no tuvienes un tālienes par kāda bērna piedzimšanu vai citām svinībām. Atsevišķos gadījumos pastāv iespēja saņemt pārsteidzošus jaunumus par kādu grūtniecību. Nokārtosi finanšu saistības ar kādu cilvēku no tava draugu loka. Saņemsi naudu, kuru gaidīji jau sen, bet dažādu iemeslu dēļ tā bija aizkavējusies. Labvēlīgs laiks finanšu jautājumu kārtošanai, liela iespēja gūt lielāku vai mazāku papildus peļņu. Lauvas zīmē dzimušiem vīriešiem ļoti darbīga nedēļa, kuras laikā jāieliek pamati nākotnei.

 

 

Jaunava

Šajā nedēļā Jaunavas zīmē dzimušajiem vīriešiem nāksies piedzīvot stresa pilnas situācijas darbā vai ar cilvēkiem, kuri strādā bankā, juridiskajā un nodokļu jomā vai valsts iestādē. Attīstīsies kāds konflikts, kura pamatā būs meli, intrigas, nodevība u.c. Tava mīlas dzīve būs atkarīga no lēmumiem, kurus pieņēmi pagājušajā nedēļā. Iespējamas jaunas pazīšanās un draudzības, taču tās būs īslaicīgas. Nedēļas nogali ieteicams pavadīt ārpus mājas, dabā, kopā ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar bērnu vai bērniem. Jaunavas zīmē dzimušajām sievietēm nozīmīgs laiks darbā un biznesā. Zvaigznes sola jaunus cilvēkus, notikumus, kontaktus vai citas pārmaiņas. Šīs septiņas dienas apstākļi un cilvēki būs tev labvēlīgi. Gūsi panākumus attiecībās un sarunās ar cilvēkiem, ar kuriem iepriekš sapraties ne pārāk labi. Saņemsi palīdzību un atbalstu no cilvēkiem, kas dzīvo netālu. Pastāv iespēja saņemt arī kādus negatīvus jaunumus saistībā ar kādu, ar kuru tev ir kopīgi profesionālie vai biznesa kontakti.

 

 

Svari

Šonedēļ Svaru zīmē dzimušajām sievietēm varētu būt savas cerības un gaidas attiecībā pret savu otro pusīti. Zvaigznes tevi lutinās ar vairākām iespējām ienest harmoniju jūsu attiecībās un atrisināt jūsu starpā radušās problēmas, līdz ar to varēsiet baudīt īpašu tuvību. Vīrieši gaidīs, pārrunās vai uztrauksies par jaunumiem un notikumiem saistībā ar kādu bērnu. Darbā jāievēro piesardzība, esot saskarsmē ar citiem vīriešiem, it īpaši, ja tie ieņem augstāku amatu par tevi vai, ja tie ir tavi klienti vai biznesa partneri. Tev priekšā ir veiksmīga nedēļa, kuras laikā apzināsi savas spējas, prasmes un zināšanas. Gūsi atzinību, tapsi pamanīts un, iespējams, saņemsi paaugstinājumu vai algas pielikumu. Ģimenes dzīve fokusēsies uz kādu notikumu vai svinībām zēna vai jauna vīrieša dzīvē. Iespējamas svarīgas sarunas, sanākšanas.  Precētie vīrieši un sievietes dosies uz kādu īpašu notikumu radu lokā vai organizēs tādu mājās. Nelielu diskomfortu un raizes sagādās kāds finanšu dokuments, vienošanās vai līgums. Esi gatavs interesantiem jaunumiem vai pārsteigumiem no tālienes.

 

 

Skorpions

Pozitīvi šajā nedēļā būs saistīti ar tavu darbu, dažādu dokumentu un līgumu noslēgšanu, nekustamo īpašumu. Mīlas dzīve ar tavu otro pusīti būs dinamiska un emocionāla, it sevišķi, ja šobrīd jūs šķir attāums. Iespējams, kādu iemeslu dēļ atradīsies ārpus mājas. Tas var būt ceļojums uz citu pilsētu, ciemu vai valsti. Sargā savu māju un savus mīļos no apvainojumiem, intrigām un negatīvas ietekmes, ko sagādās kāda sieviete, kura cieš pati no savas neveiksmes un zaudējumiem. Var gadīties, ka viņa liks tev justies vainīgam par viņas likstām personīgajā dzīvē. Iespējama asa vārdu pārmaiņa un konflikts ar kādu no taviem draugiem, kas likst tev justies skumji. Tas var attiekties arī uz tavām romantiskajām attiecībām. Par tevi gados vecāka persona liks tev apdomāt vai pieņemt kādus neplānotus lēmumus. Skorpiona zīmē dzimušām sievietēm būs jārisina problēma vai dilemma saistībā ar naudu. Vari gūt īpaši izdevīgus nosacījumus pārdodot vai pērkot kaut ko. Vīriešus pārņems šaubas un uztraukums par kādu bērnu vai jaunieti. Dažiem gaidāms ceļojums saistībā ar gados vecāku tuvinieku īpašumu vai bērēm.

 

 

Strēlnieks

Šajā nedēļā atrisināsi kādu samilzušu problēmu profesionālajā jomā. Uzmanības apliecinājums savam mīļotajam kalpos par pamatu kādam sevišķi patīkamam, emocionālam notikumam. Var nākties saņemt sliktas ziņas, kas saistītas ar kādu no tavām radiniecēm vai draudzenēm. Tas var būt negaidīts negadījums vai cita stresaina situācija viņas dzīvē. Tava mīļotā cilvēka darbs kļūs par vienu no šīs nedēļas nozīmīgākajiem sarunu tematiem. Zvaigznes sola lielas pārmaiņas tavas ģimenes vai attiecību labklājībā. Atsevišķos gadījumos tā būs ģimenes biznesa izveide vai kādas inovācijas jau esošajā. Dosies ceļojumā, kas būs saistīs ar kādu sievieti un, kuru iepriekš būs nepieciešams rūpīgi izplānot. Labvēlīga nedēļa izbraukumiem, sevišķi vīriešiem. Mīlas dzīvē aizraujošus un emocionālus notikumus piedzīvos gados jauni Strēlnieki – vīrieši. Ja vēl neesi attiecībās, interesanti izvērsties var šķietami nevainīgs flirts darba vietā. Strēlnieka zīmē dzimušām, gados jaunām sievietēm attiecībā pret mīlestības jautājumiem būs savas ekspektācijas, kā rezultātā būs grūti pieņemt no iedomām atšķirīgu iznākumu.

 

 

Mežāzis

Šī nedēļa tevi pārsteigs ar kādu notikumu, kas saistīts ar bērnu. Atsevišķos gadījumos tā var būt bērniņa plānošana vai bērna piedzimšana. Nedēļas laikā gaidāmi arī vairāki pārsteidzoši notikumi mājās, tavā vai kaimiņu dzīvesvietā. Mežāža zīmē dzimušajās sievietes pārsteigs kādu savu bērnu, mazbērnu vai saņems pārsteigumu no jaunākajiem ģimenes locekļiem pašas. Mežāži – vīrieši – var saskarties ar neparedzētām problēmām un neveiksmēm, kā rezultātā nāksies tikt pāri dažādiem sarežģījumiem. Izvairies no konfliktiem. Ja būsi sliktā noskaņojumā, emocionāls un viegli aizkaitināms, sevišķi piedomā pie tā, ko runā un kā rīkojies. Notikumi, kuriem ļausi iziet no kontroles, atnesīs tev zaudējumus. Gaidīsi svarīgas ziņas, informāciju saistībā ar naudu vai kādu finanšu dokumentu. Zvaigznes sola vairākas tev īpaši izdevīgas iespējas gūt papildus peļņu. Skaitlis, kuram jāpievērš uzmanība šajā nedēļā, ir 5.

 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ gaidāmi vairāki notikumi saistībā ar naudu. Iespējams, nāksies pieņemt kādu lēmumu finanšu jomā. Liksi cerības uz kāda tava paziņas dotā solījuma izpildi. Ne pārāk labvēlīgs laiks ceļošanai – pastāv liels risks negadījumiem, grūtībām un sarežģījumiem. Var nākties piedzīvot vilšanos par neizdevušos braucienu vai cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Saņemsi ielūgumu uz tikšanos vai sanākšanu pie kādas sievietes. Ūdensvīra zīmē dzimušajām sievietēm vajadzēs pieņemt svarīgu lēmumu par kādu notikumu, kas plānots nākamajā mēnesī. Vīriešiem šī nedēļa atnesīs notikumus, jaunumus un jaunas iespējas, kas pozitīvi ietekmēs personīgo un ģimenes budžetu. Gaidāmas tikšanās un komunikācija ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Šī brīža situācija liks tev veidot jaunas pazīšanās un gūt jaunus kontaktus ar cilvēkiem. Tevi māks raizes par savu plānu un vēlmju iespējamo īstenošanos. Saņemsi pozitīvas ziņas par kādu bērnu, grūtniecību, bērna piedzimšanu u.c. Dažām sievietēm var palaimēties pašām laist pasaulē bērniņu vai saņemt iepriecinošu apstiprinājumu par ilgi plānotu iestājušos grūtniecību.

 

 

Zivis

Tev priekšā ir nedēļa, kas solās būt pilna ar dažādu plānu realizēšanu un vēlmju piepildījumu. Labvēlīga nedēļa tiesu darbiem, ja tādos esi iesaistīts. Iespējamas papildus izmaksas dēļ bērna, taču vari gūt arī ienākumus – stipendiju, naudu no radiniekiem, alimentus u.c. Pateicīgs laiks, lai dotos uz randiņiem un iepazītos ar jauniem cilvēkiem. Gados jaunām sievietēm zvaigznes sola veiksmi skolā vai darba vietā, kas varētu atnest arī apbalvojumu vai prēmiju. Īstais laiks, lai saplānotu turpmāko mēnesi un izvirzītu galvenos mērķus. Var nākties piedzīvot neērtības saistībā ar kādu garāku vai īsāku izbraucienu. Dažiem būs vajadzība doties ceļojumā saistībā ar mīļotā cilvēka veselības aprūpi. Ja plāno saņemt naudu no tālienes, rēķinies ar iespējamo spriedzi, ko tā radīs. Gaidāms apciemojums vai tikšanās ar kādu, kurš šobrīd saskaras ar nopietnām problēmām un nepatikšanām. Pastāv risks nepatīkamam notikumam kāda tava drauga, paziņas, tuvinieka vai kaimiņa dzīvē. Izvairies no konfliktiem ar kolēģiem – tajos gūsi tikai emocionālus, dziļus aizvainojumus, kurus vēlāk būs grūti sadziedēt.

 

Veiksmīgas turpmākās dienas! 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKatrīne Vasiļevska Indijā pārkāpj virkni noteikumu un riskē ar pamatīgu naudas sodu
Nākamais rakstsApkārtējie skatās šķībi… Kādēļ Magone vairs nekur nedodas ar bērniem?