Vasaras vidējais mēnesis ir klāt. Izbaudi to! Paraudzīsimies kopā uz to, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, kāds šis mēnesis solās būt tieši tev! Tavs horoskops lieliskam JŪLIJAM (2024)

Auns

Šis būs svarīgs mēnesis, lai tu visam pievērstos ar lielu optimismu, jo īpaši, ja runa ir par svarīgām izmaiņām un panākumu gūšanu. Šis būs labvēlīgs laiks tiesas procesiem, jo īpaši, ja tie jau kādu laiku kā ieilguši un/vai bijuši problemātiski. Jūlijs būs labs laiks ārstēšanas procesam vai terapijai, veselības stiprināšanas pasākumiem. Ja tev ir labi plānoti ceļojumi, viss būs labi, taču, ja nāksies ceļot darba darīšanās, iespējama vilšanās. Jūlijā būs laba attīstība mīlas lietām, draudzībai vai ģimenes attiecībām. Ticams, ka šīs lietas attīstīsies pēc kāda svarīga notikuma. Šis būs labs laiks attiecību uzsākšanai, nostiprināšanai un laulībām. Uzmanies no lietām/padomiem, ko dod bērniem vai jauniešiem savā ģimenē. Ticams, ka viņi vienkārši nezinās, kā tos izmantot, tādēļ var pieļaut nevajadzīgas kļūdas. Vajadzēs pievērst vairāk uzmanības bērnu pirkumiem, jo tie būs dārgāki. Var nākties censties palīdzēt kādai sievietei, kura nonākusi nepatikšanās. Dažiem Auniem jūlijā būs saistības ar dzimtas īpašumiem, pensijām vai kādām citām lietām, kas saistītas ar cilvēkiem no pagātnes. Var gadīties, ka saņemsi sliktas ziņas par kādu sev zināmu cilvēku.

 

 

Vērsis

Šomēnes var nākties piedzīvot drāmu sava drauga, kaimiņa vai kolēģa dzīvē. Tas būs notikums, kas prasīs lielāku morālo un emocionālo atbalstu. Ticams, ka drīzumā pārbaudījumu piedzīvos tava draudzība, par ko iepriekš biji pārliecināts kā par stabilu un noturīgu. Jūlijā nāksies apmeklēt svarīgu ģimenes pasākumu, kas būs saistīts ar zēnu vai jaunu vīrieti. Daudziem Vēršiem būs jāpiedalās kādā lielā, bet ģimeniskā pasākumā, piemēram, kāzās vai nozīmīgā jubilejā. Vairāk uzmanības vajadzētu pievērst cilvēkiem no savas ģimenes dažādās paaudzēs. Būs iespējams daudz mācīties no šiem cilvēkiem. Novērtē tev sniegtos padomus, ko saņem no vecāka gadagājuma cilvēkiem – viņiem neapšaubāmi ir lielāka pieredze. Konflikts, kur tu tiksi apvainots vai kāds vēlēsies piespiest tevi darīt to, ko tu patiesībā nevēlies, faktiski darbosies tavā labā. Tu varēsi pat gūt panākumus, uz ko tev nebija cerību. Esi pacietīgs un uzticies savam liktenim, nesteidzinot notikumus. Būs dažādi pārsteigumi, kas tev burtiski parādīs vai tu ej pareizo ceļu. Var gadīties, ka saņemsi padomu vai palīdzību no svešinieka finanšu jomā, taču esi uzmanīgs ar šāda veida komunikāciju. Šis būs lielisks laiks mīlestībai un romantiskiem piedzīvojumiem. Flirts darbavietā būs īss, bet vētrains un šādu iespaidu atstās uz abām pusēm. Tiesa – tev vajadzētu izvairīties no šo attiecību publicēšanas.

 

 

Dvīņi

Mēneša sākumā kolēģa prombūtnes (iespējams, viņš devies atvaļinājumā) dēļ, tev var nākties pildīt viņa pienākumus, līdztekus saviem ikdienas darbiem. Svarīgi pareizi saplānot pienākumu izpildi, citādi vari nonākt pamatīgā laika trūkumā vai arī izpelnīties nevajadzīgas virsstundas. Šomēnes ne reizi vien noderēs tavs plašais paziņu loks, jo paziņas palīdzēs tikt galā ne tikai ar profesionālajiem jautājumiem, bet arī neļaus apmaldīties privāto sarežģījumu džungļos. Jūlijā tavas vēlmes var būt diezgan mainīgas, tas nozīmē, ka lielā mērā pakļautas ārējiem apstākļiem, tāpēc nesatraucies, ja kaut kas neizdodas tā, kā pats biji iecerējis.  Šomēnes tev ieteicams atturēties no kardinālu lēmumu pieņemšanas un turēties pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām. No darba brīvajā laikā ieteicams pievērsties fiziskām aktivitātēm, jo tās lieliski palīdzēs noņemt iekšējo spriedzi, kā arī tikt vaļā no uzkrātajām negācijām.

 

 

Vēzis

Šomēnes tu spēsi ātri orientēties situācijā, kas tev palīdzēs pieņemt pareizos lēmumus. Ja būsi pašaizliedzīgs, neļausies slinkumam, tad jūlijs būs patiesi ražīgs un finansiāli veiksmīgs periods. Liela nozīme būs ne tikai paša ieguldītajam darbam, bet arī uzticamai un profesionālai komandai, kā arī tam, cik ļoti tu uzticies kolēģiem. Nav izslēgts, ka tu savās darba gaitās centīsies iesaistīt ģimenes locekļus. Tomēr zini, ka zvaigznes gan noteikti neiesaka jaukt personīgās lietas ar darba darīšanām! Ja vēlies risināt finansiāla rakstura jautājumus, veikt lielākus pirkumus, dari to labāk mēneša vidū. Turpretim lietišķas tikšanās, pārrunas ar augstākstāvošajiem nesīs lielākus panākumus, ja organizēsi tās jūlija sākumā vai izskaņā. Saskarsmē ar otro pusīti ik pa brīdim var uzplaiksnīt greizsirdības mirkļi, kuros jūtas sitīs augstu vilni. Šādos mirkļos centies saglabāt nosvērtību, uzklausīt partneri un meklēt savstarpēju risinājumu.

 

 

Lauva

Jūlijs tev solās būt pat ļoti veiksmīgs mēnesis, ja vien neļausi slinkumam sevi uzveikt. Liela nozīme būs prasmei atrast pareizo virzienu tālākai attīstībai, kā arī jaunu zināšanu un profesionālo iemaņu gūšanai. Lai gūtu apkārtējo cilvēku uzmanību, liksi lietā sev piemītošo aktiera talantu, harizmu. Veicot pārrunas ar sadarbības partneriem, priekšniecību, esi apdomīgāks, dodot solījumus, centies maksimāli objektīvi novērtēt savas šā brīža iespējas. Zvaigznes šobrīd iesaka atturēties no parādsaistību uzņemšanās. Ja vēlies, ko iegādāties, parūpējies, lai vajadzīgā naudas summa tiek sakrāta. Jūlija vidus un izskaņa būs zīmīga ar masu medijiem, izklaides jomu saistītajām Lauvām. Savukārt privātajā dzīvē notiekošais iegūs lielāku nozīmi tieši jūlija sākumā. Iespējams, kādam tas būs jaunu attiecību sākums vai laulības.

 

 

Jaunava

Mēneša sākumā iespējami nelieli uztraukumi profesionālajās gaitās, taču tev vajadzētu censties saglabāt mieru un risināt radušos sarežģījumus ar vēsu prātu un apdomu. Atceries, ka tev piemīt izcilas analītiskās dotības, vienīgais, kas tevi var bremzēt ir nedrošības sajūta un pašpārliecinātības trūkums, tāpēc nebūs par ļaunu, ja spēsi atrast iespējas, kas palīdzēs tev pašam sevi motivēt. Jūlija vidū darba jomā pamazām viss ieies vēlamajās sliedēs, tu sevī sajutīsi mostamies jaunus spēkus, spēsi ģenerēt perspektīvas idejas, kā uzlabot sava uzņēmuma ienākumus. Nemitīgo darbu dēļ, var sanākt, ka laiks, ko velti privātai dzīvei ir nepietiekams. Vismaz brīvdienās centies pavadīt laiku kopā ar otro pusīti, veicināt attiecībās dvēseliskumu, abpusēju sapratni. Jūlija izskaņa var izrādīties patiesi piemērota nelielam ceļojumam, atpūtai ar ģimeni. Parūpējies par kādu romantisku pārsteigumu mīļotajam, jo tas noteikti padarīs jūsu attiecības daudz ciešākas.

 

 

Svari

Jutīsi, ka esi paveicis zināmu darbu apjomu, sasniedzis cerētos augstumus un nu ir laiks iekarot jaunas, daudz nopietnākas virsotnes. Zvaigznes iesaka apmeklēt dažādus saviesīgus pasākumus, nekautrēties publiski paust vēlmi uzņemties jaunus izaicinājumus. Pilnīgi iespējams, kāds no paziņām spēs tevi savest kopā ar vajadzīgajiem cilvēkiem, kuri savukārt spēs izteikt interesantus darba vai sadarbības piedāvājumus. Jūtamu morālo atbalstu šomēnes spēs sniegt otrā pusīte. Tā nemitīgi mudinās, iedrošinās tevi īstenot to, ko tu pats patiesi kāro un nesamierināties ne ar ko mazāku. Jūlija izskaņā iespējamas patīkamas pārmaiņas privātajā dzīvē. Kāds Svaru zīmes pārstāvis risinās ar nekustamo īpašumu, dzīvesvietas mainu saistītus jautājumus.

 

 

Skorpions

Ja vien tu pratīsi pilnvērtīgāk izmantot savas stratēģa dotības un intuīciju, tad tu nenoliedzami spēsi arī uzlabot savu finansiālo situāciju. Šomēnes jo īpaši svarīgi, lai tev apkārt būtu uzticami cilvēki, ar kuriem vari izrunāt radušās idejas, uzklausīt viņu redzējumu un arī apdomāt konkrētāku, precīzāku rīcības plānu. Tev par labu nāks arī izcilās koncentrēšanās spējas, neatlaidība, ar kādu centīsies īstenot savas ieceres. Lai neveidotos situācija, ka to vien tikai dari kā strādā, parūpējies, lai pietiekams laiks tiktu pavadīts kopā ar ģimeni, it sevišķi bērniem. Pašam lieliski atelpas brīži asociēsies ar klusu atpūtu pie dabas, filozofiskām pārdomām par dzīvi un komunikāciju ar līdzīgi domājošajiem. Jūlija nogalē zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam pie stūres, kā arī atturēties no riskanta rakstura pasākumiem.

 

 

Strēlnieks

Tu jūlijā vairāk atgādināsi patiesu nemiera garu, kurš īsti nespēs nosēdēt uz vietas. Šis solās būt produktīvs mēnesis tiem Strēlniekiem, kuri saistīti ar tirdzniecības jomu, kā arī ar radošo pasauli. Tu lieliski spēsi saprasties ar apkārtējiem cilvēkiem, labprāt dibināsi jaunus kontaktus, dalīsies ar līdzcilvēkiem savā pieredzē un uzklausīsi citu piedzīvoto. Jūlija sākums un vidus solās būt ideāli piemērots dažāda veida braucieniem, komandējumiem un jebkāda veida ceļojumiem. Saskarsme ar citu tautu kultūru, tevī rosinās jaunas idejas, atklāsmes, kas  palīdzēs ikdienu padarīt daudz krāšņāku, piepildītāku. Attiecību lietām svarīgāka būt jūlija izskaņa, kurā var veidoties jauna mīlestība vai esošā uzplaukt ar jaunu sparu. Saskarsmē ar partneri būsi dzīvesprieka pilns un vēlēsies, lai arī mīļotā cilvēka seju rotā tik pat izteiksmīgs smaids.

 

 

Mežāzis

Pats jūlija sākums var nākt ar patīkamiem pārsteigumiem materiālajā jomā. Iespējams, tas būs kāds no parādniekiem, kurš beidzot nokārtos savas saistības pret tevi, par ko būsi ne tikai ļoti priecīgs, bet patiesībā arī pārsteigts. Papildus ienākumi ļaus īstenot kādu sen lolotu ieceri, kas sagādās tev vēl jo lielāku prieku. Paša profesionālajās gaitās pavadīs veiksme. Tu izcelsies ar apzinīgu un cītīgu strādāšanu, kā arī izpalīdzīgumu attiecībā pret kolēģiem. Kādam Mežāzim var tikt piedāvāta projekta vadītāja vieta, kuru viņš arī labprāt uzņemsies! Jūlija vidū vairāk aktualizēsies mājas dzīvē notiekošais. Nav izslēgts, vairāk laika būs jāvelta bērniem, jo pēdējā laikā viņi būs pārāk izlaidušies, kas nozīmē, ka tev vajadzēs vairāk pievērsties audzināšanas jautājumiem un disciplīnas stabilizēšanai. Mēneša izskaņā atkal ar pilnu atdevi varēsi pievērsties profesionālajām gaitām un pienākumiem.

 

Ūdensvīrs

Šomēnes tavā ikdienā un pienākumu izpildes procesā daudz ko noteiks attiecības ar priekšniecību. Proti, ja spēsi uzturēt saskanīgu saskarsmi ar augstākstāvošajiem, darba lietas ritēs savu gaitu un par tām tev nebūs jāuztraucas, tāpēc ir vērts pievērst lielāku uzmanību savai attieksmei. Kopumā jūlijs būs vairāk piemērots atpūtai, kā arī privātās dzīves sakārtošanai, jo īpaši, ja pēdējā laikā iekrājušies vairāki neatbildēti jautājumi. Jo īpaši mēneša sākums atbilstošs, lai veltītu laiku mājokļa remontdarbiem, labiekārtošanai. Lielu artavu šajās aktivitātēs var sniegt otrā pusīte, proti, gan ar saviem padomiem, gan arī praktisku palīdzību. Mēneša vidū var nākties risināt finansiāla rakstura jautājumus, pievērsies ar tieslietām saistītām lietām. Kāds Ūdensvīrs risinās mantojuma lietas, apsvērs plašākas dzīvesvietas iegādes iespējas. Savukārt cits apsvērs privātā biznesa iespējas. Jūlija izskaņā vairāk laika veltīsi atpūtai, divvientulībai ar otro pusīti.

 

 

Zivis

Ja vien tu spēsi tikt galā ar emocionālajām svārstībām un mainīgo noskaņojumu, tad jūliju droši varēsi uzskatīt par patiešām izdevušos mēnesi! Lai vieglāk rastu iekšējo līdzsvaru, kā arī to saglabātu, zvaigznes iesaka mērenas fiziskas aktivitātes svaigā gaisā, piemēram, lieliski, ja izvēlēsies jogu, meditāciju. Ja tev uzkrājies smagums uz sirds, noteikti to ir vērts novelt no pleciem, izrunājoties ar uzticamu cilvēku. Kāds Zivs zīmes pārstāvis var nolemt doties pie astrologa vai zīlnieka, lai ar viņa palīdzību gūtu atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem. Taču esi uzmanīgs, izvēlies profesionālu ezotēriķi, par kuru tiešām esi pārliecināts un/vai dzirdējis labas atsauksmes par viņu, jo nespeciālists vai cilvēks, kurš tikai izliekas par šīs jomas speciālistu, var ievirzīt tevi grāvī. Profesionālajā jomā jūlijs būs samērā viegls un liekus sarežģījumus neradīs. It sevišķi labvēlīgs tas var izrādīties radošajām Zivīm, tāpēc ir vērts šo laiku izmantot!

 

Lai brīnišķīgs šis vasaras vidējais mēnesis!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsBrīvdienas sākušās ar traģisku vēsti
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūnijs