Ko zvaigznes tev un taviem mīļajiem sola aprīļa pēdējā pilnajā nedēļā? To noskaidrosi nedēļas horoskopā visām zodiaka zīmēm! Tavs horoskops veiksmei nedēļai no 22. līdz 28. aprīlim

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šajā nedēļā gaidāmas sarunas un tikšanās ar dažādu paaudžu cilvēkiem. Tie var būt gan tavi tuvinieki, gan draugi, gan sadarbības partneri. Piedalīsies vairākos virtuālos pasākumos, kuru gaitā ļausies sarunām ar citiem to apmeklētājiem. Nedēļas gaitā piedzīvosi kaut kāda veida stagnāciju vai šķiršanos savās attiecībās ar kādu cilvēku, kura dzīvē pašlaik notiek lielas pārmaiņas. Sekosi līdzi progresam juridisko jautājumu risināšanā kāda drauga vai tuvinieka dzīvē. Izvairies kalt savus plānus, balstoties un personīgām iegribām un reālās situācijas nenovērtēšanu. Ir jāparaugās reālistiski uz visu apkārt notiekošo, lai pasargātu sevi no iespējamajiem zaudējumiem un vilšanās. Pie konfliktiem šajā nedēļā vainojams būs tavs nestabilais emocionālais stāvoklis. Labvēlīgs laiks kopdzīves uzsākšanai ar mīļoto cilvēku, kā arī sarunām par un ap saderināšanos, laulību. Iespējams, tevi iepriecinās jauns darba piedāvājums. Gaidāma komunikācija ar citviet dzīvojošiem cilvēkiem.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šonedēļ piedzīvosi vairākus nozīmīgus notikumus. Dažiem šie notikumi raisīs sajūtu, ka beidzot ir uzsmaidījusi veiksme. Protams, tev nevajadzētu paļauties tikai uz šobrīd gūtajām priekšrocībām un to, ka tās varēsi izmantot ilgstoši. Nedēļas laikā ieteicams neaizrauties ar dažādu baumu un intrigu cēloņa un avota meklēšanu. Tās būs nepatīkamas un nepatiesas, līdz ar to ignorēšana no tavas puses daudz ātrāk pārtrauks to plūsmu. Šajā nedēļā liela daļa pienākumu būs saistīti ar dažādiem finanšu jautājumiem. Daudzi dosies pašmāju ceļojumā. Iespējams, saņemsi vai sūtīsi naudu saistībā ar kaut kāda veida pakalpojuma vai preces iegādi. Nedēļas gaitā tevi pārsteigts negaidīta situācija savās vai kāda drauga, tuvinieka mājās. Zvaigznes sola jaunumus, kuri iepriecinās ne tikai tevi, bet visu tavu ģimeni. Iespējams, ka tie ir saistīti ar gaidāmajām kāzām, kādas sarežģītas problēmas atrisināšanu utml. Saņemsi ziņas par nelaimi vai zādzību sev pazīstamu cilvēku dzīvē. Mīlestībā spēcīgas emocijas raisīt var pat neliels uzmanības apliecinājums. Sāksi gatavoties kādam lielākam pirkumam mājām vai plānot pārmaiņas interjerā.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šonedēļ nāksies risināt dažādus finansiāla rakstura jautājumus, kuri, lielākoties, būs saistīti ar kādu sievieti. Iespējams, tie skars arī tavu ģimeni vai darbu. Šajā nedēļā ieteicams būt vērīgam attiecībā pret dažādu preču un pakalpojumu cenu. Rūpīgi pārbaudi vilinošos piedāvājumus un atlaides. Esi piesardzīgs, atrodoties sabiedriskās vietās un neatstāj bez uzraudzības personīgās mantas un naudu, lai izvairītos no iespējamās zādzības vai citiem zaudējumiem. Nedēļas gaitā nāksies piedzīvot vilšanos vai skumjas sakarā ar novēlotiem jaunumiem vai ieteikumu, kurš vairs nebūs aktuāls. Tiksies ar kādu no tuviniekiem vai tuvu draugu. Piedzīvosi vairākus interesantus notikumus ģimenē, kuri ieviesīs svaigas, pozitīvas emocijas tavā ikdienas dzīvē. Veiksme tev vai kādam no taviem ģimenes locekļiem kalpos par iemeslu kopā sanākšanai un svinībām. Redzēsi interesantu vai savādu sapni saistībā ar vīrieti, kurš jau devies mūžībā. Zvaigznes sola jaunas iespējas gūt labākus ienākumus. Ieteicams izvairīties no iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem – tā vietā vairāk laika pavadi ar saviem esošajiem draugiem un paziņām.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, šonedēļ piedzīvosi apmulsumu saistībā ar kāda tuvinieka rīcību un pieņemtajiem lēmumiem. Pirms rīkoties, centīsies iegūt vairāk informācijas par notiekošo, sarunājoties ar citiem cilvēkiem no radu loka. Tas pavisam noteikti šajā situācijā būs arī veiksmīgākais risinājums. Nedēļas gaitā kāda situācija liks tev pilnībā mainīt savus plānus. Iespējams, lemsi par labu kādu attiecību vai projekta izbeigšanai. Daži no šīs nedēļas notikumiem var būt diezgan nepatīkami. Lai nu kā, notikumu attīstības gaitā vēl daudz kas var mainīties. Labvēlīgs laiks komandējumiem un citiem nozīmīgiem uzdevumiem. Uz veiksmi var cerētu tie, kuru darbs saistīts ar komunikācijām, transportu, tūrismu, izklaidi u.c. Nedēļas laikā paplašināsies tavs draugu un atbalstītāju loks. Kopumā tev priekšā ir interesanta nedēļa ar dažāda veida notikumiem un pieredzēm. Esi atvērts visam jaunajam, kas ienāks tavā dzīvē. Ļaujies romantiskām, kaislīgām un mīlas pilnām aktivitātēm.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, šajā nedēļā būsi daudz kategoriskāks komunikācijā ar cilvēkiem, kuri kaut kādā veidā mēģina ietekmēt tavu personīgo dzīvi. Neskatoties uz to, cik ciešas ir tavas attiecības ar šiem cilvēkiem, neļauj viņiem jaukties tavā privātajā telpā. Šādi draugi nevienam nav vajadzīgi. Šonedēļ tavi pienākumi būs saistīti ar kādu bērnu vai jaunieti no ģimenes vai radu loka. Gaidāmi dažādi, ar ceļošanu saistīti notikumi un tikšanās ar tālienē dzīvojošiem cilvēkiem. Labvēlīgs laiks gan komandējumiem, gan atpūtas ceļojumiem. Uzsāksi nopietnu sarunu ar kādu sievieti par sev svarīgu privātu vai profesionālu jautājumu. Veiksmīga nedēļa juridisko jautājumu kārtošanai, komunikācijai ar notāru, advokātu utml. Tevi iepriecinās jaunumi par kāda pazīstama cilvēka izveseļošanos. Nedēļas otrā puse būs visai stresaina sakarā ar atbildības un pienākuma sloga palielināšanos. Pievērs uzmanību redzētajiem sapņiem – tie var tev sniegt noderīgu informāciju. Izveidosi jaunu draudzību profesionālajā vidē.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šonedēļ nāksies vairāk pievērsties mājsaimniecības uzdevumiem, pārmaiņām un uzlabojumiem savās mājās. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu risināšanai. Grūtības sagādās tolerances trūkums attiecībā pret cilvēkiem, ar kuriem kopā dzīvo vai strādā. Konflikti izcelsies daudz biežāk, taču tie neatstās negatīvu iespaidu uz savstarpējām attiecībām. Šo septiņu dienu laikā tevi var pārsteigt negaidīti viesi, kuri sev līdzi atnesīs svarīgus jaunumus. Daudzi saņems uzaicinājumu doties ciemos pie kāda no draugiem vai kaimiņiem. Piedzīvosi tikšanos vai jaunu iepazīšanos visneiedomājamākajos apstākļos. Nelielas veselības problēmas liks tev ieviest izmaiņas savā dzīvesveidā, sevišķi uzturā. Iesaistīsies sarunā ar kādu sievieti, kura sniegs tev noderīgu informāciju un skaidrību par kādu delikātu jautājumu. Finanšu jomā problēmas nav gaidāmas. Ieteicams izvairīties no nozīmīgu lēmumu un izaicinājumu pieņemšanas.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, par katru cenu vēlēsies iepriecināt savus mīļos ar negaidītām dāvanām, izklaidēm un uzmanības apliecinājumiem. Tas, cik tālu raisīsies tavs ideju lidojums, atkarīgs no tava budžeta un iespējām. Nedēļas gaitā jārēķinās ar papildus izdevumiem, taču tie lielas raizes nesagādās. Saņemsi naudu no tuviniekiem, klientiem vai biznesa partneriem. Noskaņojumu uzlabos nelieli brīnumi un pārsteigumi, kuri parādīs, ka neko šajā dzīvē nevar paredzēt. Iespējams, to nozīmi sapratīsi tikai vēlāk, ne uzreiz. Šīs un nākamās nedēļas laikā īpaši svarīga būs katra diena. Nekas nenotiek tāpat vien. Šī nedēļa atmiņā paliks ar kādu kopā sanākšanu tavās vai draugu, tuvinieku mājās, kurai nebūs īpaša iemesla. Zvaigznes sola iespēju realizēt kādu savu ideju vai projektu, kura īstenošanai tev bija nepieciešams kāda tuva drauga vai radinieka lēmums vai rīcība.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, gaidāmas nozīmīgas tikšanās un sarunas, kuras palīdzēs tev definēt savus nākotnes plānus. Protams, pastāv iespēja piedzīvot kādas dinamiskas pārmaiņas sakarā ar jauniem apstākļiem, jaunām iespējām vai jauniem cilvēkiem, kuri būs nozīmīgi tavu plānu realizēšanā. Nedēļas gaitā tevi pārsteigs kāda tikšanās vai telefona zvans, kurš vairumā gadījumu atnesīs tev noderīgu informāciju. Ja esi plānojis pirkt vai pārdot kaut ko šajā nedēļā, esi uzmanīgs, it īpaši, ja darījuma partneris ir vīrietis. Izvērtē visus nosacījumus un pievērs uzmanību katram sīkumam. Neesi naivs un nesteidzies dāvāt savu uzticību. Nāksies sev apsolīt atrisināt kādu sarežģītu problēmu, kura skar kādu no taviem ģimenes locekļiem. Iespējams, tā saistīta ar viņu privāto ar profesionālo dzīvi, taču dažādu iemeslu dēļ rast tai risinājumu ir teju neiespējami. Zvaigznes sola privātas un profesionālas tikšanās ar cilvēkiem no dažādām pilsētām un valstīm. Pastāv iespēja, ka, pateicoties ciņiem, piedzīvosi vairākus patīkamus pārsteigumus un neaizmirstamas emocijas. Šo septiņu dienu laikā dosies uz kopā sanākšanu par godu kādam vīrietim.Nedēļas otrā pusē vari gaidīt priekpilnus jaunumus.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, vari cerēt uz labiem ienākumiem no darba, biznesa vai citām saistībām. Lielāko daļu ienākumu saņemsi ar pārskaitījumu. Iespējams, saņemsi vai sūtīsi naudu uz citu lokāciju. Nedēļas gaitā piedzīvosi patīkamu pārsteigumu, kurš izrādīsies lieliska iespēja mainīt vai realizēt kādu plānu vai ideju. Vari izmēģināt savu veiksmi kādā laimes spēlē, taču ieteicams nelikt uz spēles lielu naudas summu. Šī nedēļa tevi iepriecinās ar kādu atzinību vai apbalvojumu, kuru saņemsi pateicoties savam darbam vai biznesam un tajā ieguldītajam darbam. Daudzi gatavosies Lieldienu svinībām un ieplānos došanos nelielā izbraucienā kopā ar ģimeni, lai apmeklētu vairākas tūristu iecienītas vietas. Uzsāksi interesantu sarunu ar kādu, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Sarunas gaitā apspriedīsiet vairākas interesantas, ar ģimeni vai darbu saistītas idejas. Amizanta vai neparasta situācija kalpos par iemeslu īstai smieklu vētrai un labam noskaņojumam – tā vēl ilgi paliks atmiņā. Atradīsi kaut ko, ko turpmāk lietosi kā savu talismanu. Šīs nedēļas laikā iestādītam kokam priekš tevis spirituāla nozīme.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, piedzīvosi vairākus dinamiskus notikumus saistībā ar gan ar seniem, gan jauniem draugiem un paziņām. Gaidāma svarīga saruna, piedāvājums vai nepieciešamība paskaidrot savu rīcību un pieņemtos lēmumus. Visā visumā dinamiska un interesanta nedēļa, kurā daudz kas atkarīgs no tevis paša ekspektācijām. Tiksies ar jauniem cilvēkiem, nodibināsi nozīmīgus profesionālos un biznesa kontaktus. Īpaši nozīmīga būs tikšanās ar kādu cilvēku, kurš dzīvo citā pilsētā. Iespējams, tā būs pavisam nejauša, taču, tā kā nekas nenotiek tāpat vien, pievērs tai sevišķu vērību. Nedēļas gaitā pārrunāsi iespēju doties izbraukumā Lieldienu brīvdienās. Tas raisīs pozitīvas emocijas gan tevī, gan tavos līdzcilvēkos. Iespējams, tevi iepriecinās vēstule vai sūtījums, kuru saņemsi ar pasta vai kurjera palīdzību. Jārēķinās ar papildus izdevumiem saistībā ar bērnu vai citu ģimenes locekļi. Daudzi varēs priecāties par ienākumiem kāda gados jauna ģimenes locekļa budžetā, piemēram, stipendiju. Saņemsi uzaicinājumu uz svinībām par godu kādam draugam vai radiniekam. Neaizmirsti atrast laiku saviem tuviniekiem un darba kolēģiem doto solījumu izpildīšanai.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, šajā nedēļā vairāk laika vēlēsies pavadīt kopā ar savu ģimeni un mīļoto cilvēku. Lielos vilcienos, viss noritēs kā plānots. Gūsi iespēju veiksmīgi realizēt visus ar ģimeni un mīlas dzīvi saistītos plānus un idejas. Gaidāma saruna vai nepieciešamība pieņemt kādu lēmumu saistībā a tev izteiktu, svarīgu piedāvājumu. Ar nepamatotām aizdomām raudzīsies uz cilvēkiem, kuri vēlas ar tevi komunicēt vai dibināt draudzīgas attiecības. Meklēsi, kāds ir iemesls viņu vēlmei pavadīt laiku tieši ar tevi. Daudzi varēs baudīt papildus ienākumus, pateicoties labi paveiktam darbam. Vairāk rūpju, nekā ierasts, prasīs nekustamais īpašums un ar to saistīti jautājumi. Labvēlīgs laiks nekustamā īpašuma pārdošanai vai izīrēšanai. Sarežģījumus un stresu radīs kādi nepatīkami jaunumi saistībā ar tev zināmiem cilvēkiem. Pievērs uzmanību šajā nedēļā veiktajiem plāniem un solījumiem, it īpaši tiem, kuri saistīti ar dabu vai ceļošanu un transportu.

 

 

Zivis

 

Ja esi dzimis Zivju zīmē, lielākie šīs nedēļas pārsteigumi būs saistīti ar tavu darbu, izglītību vai biznesu. Daudzos notikumos būs iesaistīti cilvēki gan no tuvienes, gan tālienes. Šī nedēļa būs visai neparedzama un spriedzes pilna. Vairāk pieņemsi uz emocijām balstītus, nevis praktiskus risinājumus. Tev palīdzēt var izpratne par notiekošā nozīmi un to, ka visam, kas notiek, ir kāds konkrēts iemesls. Sarežģītāka kļūs komunikācija ar darba kolēģiem, klientiem vai priekšniecību, kam par pamatu kalpos tavi vai otra cilvēka izteiktie, nepārdomātie komentāri un piezīmes. Ja ļausies nesaskaņām un konfliktiem profesionālajā vidē, tad rēķinies, ka tie atstās pamatīgas sekas uz tavu personīgo noskaņojumu un pašsajūtu. Uzsāksi sarunu ar kādu cilvēku, lai saņemtu paskaidrojumu par viņa rīcību vai dalību intrigu vērpšanā. Patiesības meklējumi var negaidīti atklāt tev kādu noslēpumu. Esi īpaši piesardzīgs un rīkojies atbildīgi. Ja nepieciešams, uz brīdi izslēdz savas emocijas, lai varētu domāt racionāli. Šajā nedēļā piedzīvotie notikumi lielā mērā ietekmēs visu tavu dzīvi. Tev var šķist, ka nekas nozīmīgs nav noticis, taču jau pavisam drīz sapratīsi, ka, šādi domājot, esi smagi kļūdījies.
 

 

Veiksmīgu nedēļu!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsNegaidīti, bet patīkami – ko prognozē sinoptiķis Bricis?
Nākamais rakstsTavs HOROSKOPS lieliskam MAIJAM