Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl zvaigznes sola marta pirmajai dienai? Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien vajadzētu būt īpaši uzmanīgam, jo tev bieži vien ir problēmas ar pārlieku lielu darbu uzņemšanos, iesaistīšanos lietās pārlieku ātri, un šodien tas viss kļūs vēl spēcīgāks. Taču, ja tas ir mierinājums – šodien būs vairāk entuziasma un pārliecības, tāpēc spēsi strādāt ne tikai vienatnē, bet arī sastrādāties ar apkārtējiem.

 

 

versis-mil-horVērsis

Vēršiem nereti patīk darboties vienatnē, taču pārlieku liela pašapziņa joprojām var tev būt kaitīga. Vērši bieži ir spējīgi darīt liela apjoma lietas un iesaistīties, pielāgoties dažādām sistēmām, kas ļauj gūt panākumus. Taču neuzticēšanās vai tieši pretēji – pārlieku liela paļāvība uz kaut ko, var radīt problēmas un padarīt tavu doties nekontrolētos virzienos.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Viena no tev visraksturīgākajām iezīmēm ir tā, ka tu paļaujies uz dažādām, pat apšaubāmām lietām, solījumiem. Tu domā, ka ikviens ir tavs draugs, un tu vari uz katru paļauties, bet vēlāk saproti, ka esi nonācis strupceļā. Mēģini saprast, no kā jau sākotnēji vajadzētu atturēties, lai nenokļūtu šādās situācijās.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien būtu prātīgi ieklausīties draugu vai ģimenes ieteikumos, kā arī lūgt padomus viņiem. Iespējams, tu jutīsies ļoti pārliecināts par sevi, taču neatstum iespēju uzklausīt gan ieteikumus, gan arī kritiku, jo cilvēki, kuri tevi pazīst vislabāk, vēlēsies parūpēties par to, lai tu sasniedz iecerēto.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tu bieži uzskati sevi par ļoti svarīgu, inteliģentu un spēcīgu cilvēku, taču ar to nevajadzētu aizrauties. Atceries, ka uzklausīt citus arī ir svarīgi. Nekļūsti egoistisks un vienaldzīgs. Kaut arī ne visi ieteikumi ir un būs vērtīgi vai noderīgi, tomēr ir vērts tos uzklausīt.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Varēsi saņemt informāciju un iesaistīties darbībās, kas ļaus tev stiprināt savu pašapziņu, taču uzmanies, lai tā nekļūst nedabiska. Apzinies arī to, ka ikviens savā darbā un dzīvē kopumā kļūdās – nav iespējams izvairīties no tā. Turklāt, ja spēj no kļūdām patiešām mācītās, tas ir lieliski!

 

 

svari-mil-horSvari

Šī tev, iespējams, būs grūta diena. Var gadīties, ka būs dažādi strīdi, kas raisīs pat agresiju un nepamatotus apvainojumus. Galvenais – neiesaisties konfliktos, bet koncentrējies uz savu darbu, izmanto savu gudrību, esi rūpīgs un neatsaki savu padomu tiem, kuri to lūdz.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tev rūpīgi vajadzētu apsvērt visu, ko dari. Pakonsultējies ar apkārtējiem par kādiem sev svarīgiem procesiem un zini – tikai tu pats pieņemsi galīgo lēmumu dažādās lietās. Bet padoms kabatu nespiedīs! Ja kāds tev tuvs cilvēks šaubās par to, ko vēlies darīt, apdomā vēlreiz savus plānus un, ja aizvien esi par tiem pārliecināts – parādi šim cilvēkam, ka pilnībā apzinies, ko tu dari.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tu veiksmīgi varēsi turpināt iesākto arī vienatnē, ja tas būs nepieciešams, turklāt – nezaudējot pārliecību pat tad, ja kāds nosodoši izteiksies par tavu veikumu. Ja ir apnicis dzirdēt apkārtējo komentārus un viedokļus par itin visu, neviens nezina kā no tā visa noslēpties, norobežoties labāk kā Strēlnieks.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien uzmanies no tā, kā prezentē savi un uztver apkārtējos. Iespējams, gan sev pašam, gan citiem tev nāksies likt nedaudz piebremzēt, saprotot, ka nav iespējams uzņemties visus Pasaules darbus. Ja tomēr esi nolēmis iesaistīties kādā jaunā lietā – rūpīgi aplūko un izvērtē visu pieejamo informāciju.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Lai gan nereti tev vajadzētu mazliet samazināt savu neatlaidību, šodien tā tev solās noderēt. Bieži ir situācijas, kad tu savu viedokli ne tikai parādi, bet pat uzspied citiem cilvēkiem, taču šodien cilvēki paši vēlēsies to dzirdēt. Un, ja nē – viņiem nāksies samierināties ar to, jo viedokļu tev netrūkst un arī nekad netrūks.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien nav nepieciešams par katru cenu aktīvi komunicēt, taču nav jābaidās to darīt tad, kad tas ir nepieciešams. Saistībā ar tavu raksturu un to, kā tu sadarbojies ar apkārtējiem cilvēkiem, vislabākais būtu, ja dažādās situācijās tu vienkārši iesaistītos ar konstruktīviem komentāriem, un tad apkārtējie kļūs daudz atsaucīgāki, izpalīdzīgāki.

 

 

Lai diena izdodas!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsLētticīgus latviešus padara par noziedzniekiem
Nākamais rakstsCilvēki ar nebināru identitāti saskaras ar sabiedrības neizpratni un diskrimināciju darba tirgū